reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc pilne

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2015
Postów
11
Witam wszytkie Panie potrzebuje pilnej pomocy mam silny kaszel i poszlam dzis do lekarza rodzinnego on mi zapisał ACC 200 akut . I teraz nie wiem co zrobic ponieważ moja ginekolog ma urlop i nie mam kogo sie spytac czy na pewno moge je brac pomozcie mi to jest moje pierwsza ciaza z ktora doszlam do 5 miesiaca i boje sie jak diabli ze cos mi zaszkodzi. Czy ktoras z was bral w ciazy ten lek? Prosze o pomoc
 
reklama
Po za tym, jeśli masz jakieś wątpliwości, możesz odwiedzić innego ginekologa, który na pewno odpowie na nurtujące Cię pytanie. Może nawet przepisze inny lek
 
Właśnie nie mam możliwości skontaktować sie z innym lekarzem bo mieszkam w de i tu dzis dużo ma urlopy a reszta nie chce pomoc ponieważ nie jestem ich pacjentka. A w ulotce nie jest nic zawarte o ciąży. Dziękuję za stronę pomogła mi
 
Ja brałam ACC będąc w 8 miesiącu ciąży, miałam zapalenie oskrzeli. Z dzieckiem wszystko ok, a kaszel szybko minął.
 
Do góry