reklama

Proszę o pomoc rodziców 4-latków, które nie chodzą do przedszkola

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Tinkaa, 12 Październik 2012.

 1. Tinkaa

  Tinkaa

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam, bardzo proszę o poświęcenie niecałych 5 minut..

  Prowadzę badania, dotyczące różnic w rozwoju psychospołecznym dzieci, które uczęszczają do przedszkola,a tymi, które są wychowywane tylko w domu. Mam ogromny problem ze znalezieniem takich 4latków, które nie uczęszczają do przedszkola. Jeśli Państwo jesteście rodzicami dziecka, które nie uczęszcza do przedszkola bardzo proszę o pomoc. Ankieta jest bardzo krótka i anonimowa.

  Będę wdzięczna za każde wypełnienie Różnice w rozwoju psychospołecznym dziecka uczęszczającego do przedszkola, a dziecka wychowywanego w domu. DOM

  Z góry serdecznie dziękuję!
   
 2. Sencilla

  Sencilla mama Marysi,Tosi,Liljanki

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  moja 4-latka nie chodzi do przedszkola, a do szkoly.. W holandii, gdzie mieszkam, szkola jest od 4 roku zycia. Moze tez moge wypelnic ankiete? czy w takim wypadku nie jest Pani to potrzebne?
   
 3. reklama
 4. Tinkaa

  Tinkaa

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Serdecznie dziękuję za chęci, jednak w moich badaniach chcę wykazać różnice zachodzącą między dziećmi wychowywanymi w domu, a tymi uczęszczającymi do przedszkola. W przypadku Pani dziecka również musimy mówić o oddziaływaniach wychowawczych ze strony innych osób niż rodzina.. czyli traktować tę szkołę podobnie jak przedszkole.

  Ale raz jeszcze bardzo dziękuję za odzew i dobrą wolę :)

  Pozdrawiam
   
 5. agamemnon

  agamemnon Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Niestety mimo szczerych chęci nie mogę wypełnić ankiety gdyż nie zaznaczają mi się odpowiedzi :-(
   
 6. Tinkaa

  Tinkaa

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dziękuję bardzo mocno wszystkim, którzy wzięli udział lub też chcieli wziąć udział w moich badaniach. Dziś zakończyłam zbieranie ankiet. Serdecznie pozdrawiam!!
   

Poleć forum