reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc rodziców 4-latków, które nie chodzą do przedszkola

Dołączył(a)
7 Październik 2012
Postów
10
Witam, bardzo proszę o poświęcenie niecałych 5 minut..

Prowadzę badania, dotyczące różnic w rozwoju psychospołecznym dzieci, które uczęszczają do przedszkola,a tymi, które są wychowywane tylko w domu. Mam ogromny problem ze znalezieniem takich 4latków, które nie uczęszczają do przedszkola. Jeśli Państwo jesteście rodzicami dziecka, które nie uczęszcza do przedszkola bardzo proszę o pomoc. Ankieta jest bardzo krótka i anonimowa.

Będę wdzięczna za każde wypełnienie Różnice w rozwoju psychospołecznym dziecka uczęszczającego do przedszkola, a dziecka wychowywanego w domu. DOM

Z góry serdecznie dziękuję!
 
reklama
moja 4-latka nie chodzi do przedszkola, a do szkoly.. W holandii, gdzie mieszkam, szkola jest od 4 roku zycia. Moze tez moge wypelnic ankiete? czy w takim wypadku nie jest Pani to potrzebne?
 
Serdecznie dziękuję za chęci, jednak w moich badaniach chcę wykazać różnice zachodzącą między dziećmi wychowywanymi w domu, a tymi uczęszczającymi do przedszkola. W przypadku Pani dziecka również musimy mówić o oddziaływaniach wychowawczych ze strony innych osób niż rodzina.. czyli traktować tę szkołę podobnie jak przedszkole.

Ale raz jeszcze bardzo dziękuję za odzew i dobrą wolę :)

Pozdrawiam
 
Dziękuję bardzo mocno wszystkim, którzy wzięli udział lub też chcieli wziąć udział w moich badaniach. Dziś zakończyłam zbieranie ankiet. Serdecznie pozdrawiam!!
 
Do góry