reklama

Proszę o pomoc w doborze wózka. Tako captiva, tutek tambero czy x-lander x-move?

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez Storczykowa, 19 Marzec 2013.

1. Storczykowa

Storczykowa Zaciekawiona BB

Hejo, zastanawiamy się z mężem nad kupnem wózka. Niestety przeraziliśmy się ich ilością na rynku. Zastanawiamy się miedzy tako captiva, tutek tambero oraz xlander x-move.
    I tu pojawia się jedno w wielu pytań jakie mam, a mianowicie
    jak wygląda sprawa amortyzacji w wózku x-move?
    Proszę o pomoc, naprawdę nie mam pojęcia na który się zdecydować.
    Przede wszystkim zależy mi na porządnej spacerówie, jako że młody będzie musiał w niej przejeździć od wiosny(chyba że za rok będzie taka wiosna jak teraz to od zimy).
    Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek porady. Nigdzie dookoła nie mam młodych mam, które mogłyby mi cokolwiek doradzić. Jestem więc w 100% debiutantką.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie Was wszystkie!

2. Megan5

Megan5 Aktywna w BB

hej,
    co do amortyzacji w x-move to niestety nie pomogę bo nie oglądałam tego wózka nawet. My zdecydujemy się chyba na zakup wózka Tutek tambero- w nim amortyzacja wydaje się być bardzo dobra, amortyzatory są regulowane. Pytałam na forum ale nikt nie wypowiedział się na temat użytkowania tego wózka. Jeśli coś jeszcze mogę powiedzieć o amortyzacji to w wózku Bebetto Solaris są podwójne amortyzatory, myśleliśmy by go kupić ale wygrywa jednak Tutek :)
    pozdrawiam i życzę udanego zakupu :)

3. reklama
  4. kwiatuszekq20

kwiatuszekq20 Fanka BB :)

podpowiem bo znajoma miala x-landera XQ ze chyba jest lepszy od x-move ma dodatkowo teleskopowa regulacje rączki dlugosci zerknij sobie na filmiki na youtubie

5. klemka

klemka Początkująca w BB

Tak na prawdę co Ci podpasuje wybierz, najlepiej iść do sklepu i porównać "na żywo".

6. kwiatuszekq20

dokladnie najlepiej obejrzyj w sklepie a pozniej mozesz sobie na necie zamowic

7. Storczykowa

Nie nie, dziewczyny nie jestem z tych, które kupują wózek na pałę z internetu. Byłam w sklepie, widziałam. Zastanawiałam się czy może któraś z Was użytkuje któryś z tych wózków i coś by podpowiedziały na temat wad, które wychodzą w trakcie użytkowania.

8. kwiatuszekq20

mam nadzieje ze ktos tu wpadnie i pomoze, przekaze linka jednej dziewczynie z forum ktora wiem ze miala x-landera tzn ma

9. EVE81

EVE81 Zadomowiona(y)

Znajoma ma x move i jest zadowolona. Tako bym odrazu wyeliminowała.

10. reklama
  11. Storczykowa

a czemu? masz jakieś złe doświadczenia z firmą tako? jeśli tak, to mogę wiedzieć jakie?
    Pozdrowionka dla Was dziewczyny ;-)

12. dotka85

dotka85 Fanka BB :)

Witam :) ja mam x-landera x-move uzytkuje go od stycznia i jestem bardzo zadowolona. Ponoc nie miesci sie w niektyrch sklepach na bramkach bo tylnie kolka ma szerzej ale ja tego jeszcze nie doswiadczylam. Dzieki duzym kolkom swietnie sprawdza sie na dziurawyh chodnikach i nieodsniezonych. Ma tez teleskopowa raczke i bajer w postaci podswietlenia w podnozku. W gondoli regulacja miejsca pod glowka super sprawa a i super latwo sie sklada to duzy plus, kolka tez latwo wypinane. spacerowka montowana przodem i tylem i ten kolor blekitny jest sliczny :)

Poleć forum