reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc w doborze wózka. Tako captiva, tutek tambero czy x-lander x-move?

ja również jestem na etapie poszukiwania wozeczka i z moich prywatnych obserwacji x lander ma za mala gondole. Mam termin na poczatek czerwca wiec zakladam ze dzidzia bedzie jezdzic nim jesienia. Z opowiesci kolezanek wnioskuje ze mala gondola to jednak problem
 
reklama
tutek jest fajny ogladalam go sprzedawca go zachwalal tylko ze w miescie producenta wiec trudno powiedziec na ile to obiektywne doradztwo
wizualnie jest fajny i w sumie oprocz przekladanej raczki to chyba wszystko co gadzeciarkie ma nawet koszyk zamykany
 
Właśnie my z narzeczonym mamy ten sam problem. W sierpniu będzie dzidziuś a my jeszcze nie wybraliśmy wózka bo ja nie mogę się zdecydować, ehh mianowicie zastanawiamy się nad Tako Captiva albo Tutek Grander. Pomóżcie :)
 
ja miałam Tako Captiva, byłam bardzo zadowolona. Wziełam 2 w1 i powiem ( córa z września),że gondola w zimie sprawdziła się super. Gondpla jest duża, a wózek to czołg, przedzierał się przez wszystkie zaspy :) Gdyby nie częste podróże samolotem z córą bym go nie sprzedawała ( jest duży i ciężki więc na takie wyprawy się nie nadaje ;) ). Ja Captivę polecam :tak::-)
 
Ja mam x-landera x-move i najchętniej już bym go sprzedała. Myślę ze mój egzemplarz jakiś wadliwy. Zamierzam reklamować. Jedno przednie koło jakby nie dotykało podloża. Niezależnie po jakim podłożu jadę. To kółko przez to strasznie klekocze i utrudnia sterowanie wózkiem. Przez ten dzwięk po pierwsze dziecko się budzi a po drugie robi sie z wózka taki plaskik-fantastik. Jutro będę walczyc z serwisem. Amortyzacja też bez szału. Przekonują mnie tylko duże koła i fajna duza spacerówka, bo w gondoli za dużo nie pojeździ. Inaczej pozbyłabym się bez wahania.

edit: wózek wrócił z serwisu. Jest oniebo lepiej, już ni stuka i prowadzi się duże pewniej. Serwis załatwiony też w 48 h od momentu mojej wysyłki do chwili ich zwrotu wózka. Niespdziewałam się że tak szybko to załatwią. Zobaczymy na ile ten przegląd wystarczy ale póki co przestaje narzekac.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny!!

moze jeszcze któras z Was tu zagląda. Mam pytanie: mam spacerówke x-landera xa, czy jest mozliwośc zamontowania na tym stelazu gondoli x-landera? szukam wszedzie i nic nie moge znależc. wiem ze potrzebne sa adaptery, pytanie tylko czy stelaz od spacerówki sie wogole do tego nadaje? czy któras z Was zna sie na tym, bede wdzieczna za rady:)
 
reklama
Do góry