reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o pomoc w interpretacji !!!

reklama
Witaj, rzeczywiście dość trudno określić kiedy masz owulacje , zwłaszcza, że jak piszesz masz długie i nieregularne cykle.

A czy myślałaś o tym by zaopatrzyć się w testy owulacyjne albo monitorować cykl?

A czy poza temperaturą obserwujesz śluz?
Bo t tez jest wskaznik dni płodnych.

W naszym serwie jest dział Przygotowanie do ciąży

polecam Ci przeczytanie artykułów " dni płodne" , "Zaburzenia jajeczkowania", Naturalne planowanie rodziny" oraz Naprotechnologia.
Może one Pomogą Ci w interpretacji swojego cyklu.
 
Ja juz nie pamietam jak jest z tymi skokomi w dni płodne. Mam jednak pytanie: Czy staraliście sie w tym cyklu i czy robiłaś juz test???

edek .
myslałam przez chwile, ze jesteś juz w ciaży, zasugerowałam sie podwyzszona temp. obecnie ( u mnie tak wygladał wykres przy udanym cyklu) ale przeczytałam Twoje wcześniejsze posty ( tam tez sa jakieś tempki) i już sama nie wiem.

Zycze Ci powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
moim zdaniem owu mogła być w 23 dc bo był skok temperatury z 36,5 do 36,7 i potem temp utrzymywała się w granicy wyższych temperatur :tak:

jeśli w 36-37 dc pojawi się okres to znaczy, że miałam rację bo wypisz wymaluj będzie to ok 14 dni po owulacji, no chyba, że się udało to wtedy @ nie przyjdzie. :tak:

pozdrawiam
 
Do góry