reklama

Prosze o pomoc w interpretacji !!!

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez tina7390, 21 Marzec 2014.

1. tina7390

tina7390 Początkująca w BB

ccc

Ostatnia edycja: 23 Marzec 2014
  2. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Witaj, rzeczywiście dość trudno określić kiedy masz owulacje , zwłaszcza, że jak piszesz masz długie i nieregularne cykle.

A czy myślałaś o tym by zaopatrzyć się w testy owulacyjne albo monitorować cykl?

A czy poza temperaturą obserwujesz śluz?
    Bo t tez jest wskaznik dni płodnych.

W naszym serwie jest dział Przygotowanie do ciąży

polecam Ci przeczytanie artykułów " dni płodne" , "Zaburzenia jajeczkowania", Naturalne planowanie rodziny" oraz Naprotechnologia.
    Może one Pomogą Ci w interpretacji swojego cyklu.

3. reklama
  4. andzia1980

andzia1980 Fanka BB :)

Ja juz nie pamietam jak jest z tymi skokomi w dni płodne. Mam jednak pytanie: Czy staraliście sie w tym cyklu i czy robiłaś juz test???

edek .
    myslałam przez chwile, ze jesteś juz w ciaży, zasugerowałam sie podwyzszona temp. obecnie ( u mnie tak wygladał wykres przy udanym cyklu) ale przeczytałam Twoje wcześniejsze posty ( tam tez sa jakieś tempki) i już sama nie wiem.

Zycze Ci powodzenia.

Ostatnia edycja: 21 Marzec 2014
  5. tina7390

tina7390 Początkująca w BB

fgfg

Ostatnia edycja: 23 Marzec 2014
  6. karola1986-21

karola1986-21 Dream it. Wish it. Do it.

moim zdaniem owu mogła być w 23 dc bo był skok temperatury z 36,5 do 36,7 i potem temp utrzymywała się w granicy wyższych temperatur :tak:

jeśli w 36-37 dc pojawi się okres to znaczy, że miałam rację bo wypisz wymaluj będzie to ok 14 dni po owulacji, no chyba, że się udało to wtedy @ nie przyjdzie. :tak:

pozdrawiam

Poleć forum