reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc wysypka u niemowlaka

Gabjon94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Sierpień 2017
Postów
17
IMG_0305.JPG
Witam wszystkie mamy
Chciałam zasięgnąć porady ponieważ moja 8 miesięczna córeczka od jakiegoś czasu ma wysypkę najpierw pojawiła się na nóżkach teraz na ramionach . Byłam u lekarza i powiedział Żr to nic groźnego . Mała już je normalne jedzenie obiadki i deserki. Kaszki na mleku itp. Czy u którejś z was maleństwo miało coś podobnego ?
 

Załączniki

  • IMG_0305.JPG
    IMG_0305.JPG
    503 KB · Wyświetleń: 3 889
reklama
Zobacz załącznik 820428 Witam wszystkie mamy
Chciałam zasięgnąć porady ponieważ moja 8 miesięczna córeczka od jakiegoś czasu ma wysypkę najpierw pojawiła się na nóżkach teraz na ramionach . Byłam u lekarza i powiedział Żr to nic groźnego . Mała już je normalne jedzenie obiadki i deserki. Kaszki na mleku itp. Czy u którejś z was maleństwo miało coś podobnego ?
A to nie potowki? A moze zmienilas olyn do kąpieli? Kąpalas w krochmalu?
 
Zdrowej skory raczej kapie sie w oilatum bo rozumiem ze wysypka 1 raz?
Nie zwalaj na diete bo to nie ma nic do tego czy za szybko czy nie jak jest na cos uczulona to i tak by pozniej wyszlo.
moj syn ma 8 i pol prawie wszystko juz je dawno i zero wysypek.
A niektore rzeczy zmnienily sie zalecenia im szybciej sie wprowadzi tym organizm lepiej reaguje na alergen np truskawki:)
Idz do lekarza jak nie zejdzie nie wiem zrob testy wykap w krochmalu czy cos
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry