reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc

Dołączył(a)
6 Luty 2022
Postów
9
Kilka dni temu a dokładnie w sobotnią noc zrobiłem to z niby koleżanka . Wiem że nie doszedłem w niej, na 100% jestem pewny. Wczoraj mówiła że boli ja brzuch i ma wymioty. Czy to możliwe po takim czasie? I jeszcze w niej nie doszedłem. Proszę o pomoc. Mówię koleżanka... Po prostu znam ja, spotkaliśmy się po roku. Ja dawno tego nie robiłem i zdarzyło się
 
reklama
Kilka dni temu a dokładnie w sobotnią noc zrobiłem to z niby koleżanka . Wiem że nie doszedłem w niej, na 100% jestem pewny. Wczoraj mówiła że boli ja brzuch i ma wymioty. Czy to możliwe po takim czasie? I jeszcze w niej nie doszedłem. Proszę o pomoc. Mówię koleżanka... Po prostu znam ja, spotkaliśmy się po roku. Ja dawno tego nie robiłem i zdarzyło się
Dodam że nie bardzo jej ufam. Czasem jest dziwna
 
Ja także odsyłam do edukacji seksualnej. Za szybko na objawy. Tzn brzuch ja może boleć, może zjadła coś niezdrowego..?:)
 
Kilka dni temu a dokładnie w sobotnią noc zrobiłem to z niby koleżanka . Wiem że nie doszedłem w niej, na 100% jestem pewny. Wczoraj mówiła że boli ja brzuch i ma wymioty. Czy to możliwe po takim czasie? I jeszcze w niej nie doszedłem. Proszę o pomoc. Mówię koleżanka... Po prostu znam ja, spotkaliśmy się po roku. Ja dawno tego nie robiłem i zdarzyło się
eeee a jakaś gumka czy coś ?
Niedokończenie w środku to żadne zabezpieczenie. Sorry- ale to nie jest metoda antykoncepcji.
Albo gumka albo ryzyk-fizyk .
A kwestia ... objawów.
Tak ekspresowo to nie działa.
Jeśliby !!! miała mieć faktycznie jakieś objawy to za ... minimum 2 tygodnie, tak za 3 tygodnie... ale nigdy po 2dniach czy nawet 7 dniach.
 
reklama
Jest obecnie tak wielki i łatwy dostęp do wiedzy a ludzie nadal z niej nie korzystają... (no chyba że to znany troll znów się nudzi i chce nas wciągnąć w dyskusje 🤔). Zabezpiecznie jakieś gdzie miałeś? To tylko koleżanka to może warto było by się zabezpieczać bo raczej dziecka z nią nie chcesz mieć, co? To że w jej nie doszedłeś nie jest żadnym zabezpieczeniem 🤷‍♀️nie wspominając już że gumką chroni nie tylko przed ciąża ale i przed chorobami, chcesz się bawić to rób to odpowiedzialnie.
Co do jej objawów. Tak szybko się nie pojawiają. Zapytaj kiedy ma mieć miesiączkę pewnie jej się zbliża i stąd takie objawy. Ewentualnie mogła być w ciąży już kiedy z tobą spala.
A na przyszłość bądź bardziej odpowiedzialny i się zabezpieczaj a nie zabawa a potem panika.
 
Do góry