reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o POMOC

Dołączył(a)
22 Czerwiec 2011
Postów
2
Witam

Najpierw opowiem wam troche swojej historii zwiazanej ze staraniem sie o maleństwo. Najpierw staraliśmy sie około 2 lat nie mogłam zajść w ciążę gdy juz zaszlam tak strasznie sie cieszyłam beta wykazała 7 tydzień poszłam na pierwsze USG i usłyszałam że moje maleństwo umarlo w 7 tyg a macica jest powiekszona do 10 tygodnia dostałam skierowanie na zabieg łyżeczkowania to był lipiec 2010 kolejna ciaza w lutym 2011 zatrzymał mi sie okres poszłam na bete okazało sie ze 6 tydzień ciąży tak sie cieszyłam czekalam na wizyte u lekarza po paru dniach w nocy wystapiło krwawienie szybko pojechałam do szpitala niestesty beta spadała i znowu zabieg teraz czerwiec 2011 zamiast miesiaczki 3dni plamienia czwarty mialam uczuciej jak bym miała dostac krwotoku ale tylko troche krwi jak przy normalnej miesiaczce i przestało zauwarzyłam malutki skrzep wielkosci małego paznokcia czułam tak jakby cos siedzialo mi w szyjce macicy ale jak go wydalilam wszystko ustało nawet plamienie teraz czuje sie jakos dziwnie pobolewaja mnie obydwa jajniki i czasem mam silne bole brzucha tak jak by te plamienie chcialo wrocic ale nic ze mnie nie leci czy myslicie ze to moglo byc poronienie prosze pomozcie.... nie chce kolejny raz wracac do szpitala na kolejny zabieg,chciała bym bardzo zeby to była ciaza i zakonczyla sie urodzeniem zdrowego maluszka mam jeszcze taka nadzieje ale nie wiem czy to dobrze ze sie tak nakrecam....
 
reklama
Witaj Dzabka070684 zapalam światełko dla twoich dzieci (**) kochana niestety musisz iść do lekarza i on na usg sprawdzi co się u ciebie w organiźmie dzieje. Zapraszam Cie do nas na wątek ciąża po poronieniu. Człowiek po takich przejściach jak my chętnie nie oglądałby już szoitali, lekarzy ale to niemożliwe tylko na USG będzie widać co się u ciebie tam porobiło. mam nadzieje że wszystko jest Dobrze &&&Kciuki i przytulam.
 
Do góry