reklama

Proszę o pomoc

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez majeczka02, 25 Luty 2012.

1. majeczka02

majeczka02 Moderator

Witam!
    Jestem zdradzona przez męża chciałabym się z nim rozstać i mieć przy sobie dzieci

od czego powinnam zacząć?
    Jakie dokumenty przygotować-albo opracować.
    Po jakim okresie separacji mogę się z nim rozwieść...
    Proszę napisać wszystko,co uważa Pani za stosowne-bo ja nie wiem o co powinnam jeszcze zapytać.
    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Ostatnia edycja: 25 Luty 2012
  2. Niekoniecznie musi byc separacja mój dostał rozwód odrazu

żółż pozew o rozwód opisz sytuacje ze rozód z jego winy zdrady (aledobrze by bylo jakis miala dowody bo na słowo to wiesz jak jest słowo przeciw słowu ) napisz zeby zabezpieczyc aliemnty na czas rozprawy wnies o zwolnie z kosztów sądowych napisz ze chcesz dzieci by byly przy tobie zalacz ile mniejwiecej kosztuje utrzymanie dzieci a najlepiej to wez sobie adwokata jezeli chcesz rozwó z jego winy przyda ci sie bo on pewnie weznie adwokata nam adwokat pomógł udwodnic ze nie tylko on jest winowajaca rozpadu małzenstwa ale równiez ona i adwokat w tym nam pomógł

3. reklama
  4. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

A czy Pani mąż będzie chciał walczyć o prawo opieki nad dziećmi? Czy będzie chciał uczestniczyć w kosztach utrzymania dzieci? To kluczowe pytania.

To zalezy od odpowiedzi na pytanie zadane powyżej. Co do zasady jednak powinna Pani przygotować i złożyć pozew o rozwod.

Pozew o rozwód, wykaz kosztów utrzymania dzieci - to przede wszystkim.

W każdej chwili może Pani wnioskowac o rozwód.

Poleć forum