reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc

majeczka02

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Grudzień 2007
Postów
2 497
Miasto
Okolice Lublina
Witam!
Jestem zdradzona przez męża chciałabym się z nim rozstać i mieć przy sobie dzieci

od czego powinnam zacząć?
Jakie dokumenty przygotować-albo opracować.
Po jakim okresie separacji mogę się z nim rozwieść...
Proszę napisać wszystko,co uważa Pani za stosowne-bo ja nie wiem o co powinnam jeszcze zapytać.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niekoniecznie musi byc separacja mój dostał rozwód odrazu

żółż pozew o rozwód opisz sytuacje ze rozód z jego winy zdrady (aledobrze by bylo jakis miala dowody bo na słowo to wiesz jak jest słowo przeciw słowu ) napisz zeby zabezpieczyc aliemnty na czas rozprawy wnies o zwolnie z kosztów sądowych napisz ze chcesz dzieci by byly przy tobie zalacz ile mniejwiecej kosztuje utrzymanie dzieci a najlepiej to wez sobie adwokata jezeli chcesz rozwó z jego winy przyda ci sie bo on pewnie weznie adwokata nam adwokat pomógł udwodnic ze nie tylko on jest winowajaca rozpadu małzenstwa ale równiez ona i adwokat w tym nam pomógł
 
Jestem zdradzona przez męża chciałabym się z nim rozstać i mieć przy sobie dzieci
A czy Pani mąż będzie chciał walczyć o prawo opieki nad dziećmi? Czy będzie chciał uczestniczyć w kosztach utrzymania dzieci? To kluczowe pytania.

od czego powinnam zacząć?
To zalezy od odpowiedzi na pytanie zadane powyżej. Co do zasady jednak powinna Pani przygotować i złożyć pozew o rozwod.

Jakie dokumenty przygotować-albo opracować.
Pozew o rozwód, wykaz kosztów utrzymania dzieci - to przede wszystkim.


Po jakim okresie separacji mogę się z nim rozwieść...
W każdej chwili może Pani wnioskowac o rozwód.


 
Do góry