reklama

Proszę o pomoc .

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez karola9511, 5 Czerwiec 2016.

Tagi:
  1. karola9511

karola9511 Początkująca w BB

Witam . kochałam się z chłopakiem i nie mam okresu już 4 tygodnie. W zeszłym tygodniu myślałam ze mam okres bo zaczęłam krwawić ale to tylko trwało przez pół dnia .;/ po dwóch dniach znów się to powtórzyło i krwawienie trwało jeszcze krócej . cały czas boli mnie miednica i od paru dni bola mnie piersi. Miałam ostatnio dużo stresu czy to jest możliwe żeby ze stresu spóźniał mi sie tak długo okres ? czy może to świadczyć że jestem w ciąży ? Proszę o odpowiedz .

2. Tibix

Tibix Zaciekawiona BB

Zrob test ciążowy to sie dowiesz czy jestes w ciazy, mogło sie cos poprzestawiać w cyklu, ale jesli był sex to moze byc i ciąża. Powodzenia!

3. reklama
  4. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Zrób test. Jesteśli wyjdzie pozytywny, a Ty plamiłaś to szybko do lekarza. A jeśli dostaniesz temperatury to jeszcze szybciej do szpitala.

5. karola9511

dlaczego do szpitala ?

6. Elenna

Bo jeśli to była ciąża i coś poszło nie tak to może się u Cb rozwijać stan zapalny...

7. karola9511

ok dziękuję za pomoc :)

8. Elenna

Nie ma za co. Oby wszystko było ok i po Twojej myśli. :)

9. karola9511

Trochę się tego wszystkiego boję :( ale mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze :)

10. reklama

Poleć forum