reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o poradę !! Ból w okolicy pępka

Razer69gaming

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2018
Postów
477
Witajcie. Chciałam zapytać czy ktoś miał z was takie dolegliwości. Od 2 dni odczuwam dolegliwości w okolicy pępka i w pępku. Gdy się schylę gwałtownie to nagle odczuwam dziwny ból, jakby mocne ukłucie, ucisk i ogólnie ból. Tak samo jak np kichne czy zwyczajnie zakaszle z byle powodu.
Chce dostać się oczywiście do lekarza, ale wiecie jak to jest, jutro mam dzwonić. Najpierw wywiad, potem teleporada a następnie lekarz może stwierdzić czy mogę zostać przyjęta. Paranoja.
Proszę powiedzieć czy ktoś coś takiego miał, denerwuje się co to takiego. Dodam że w ciąży być nie mogę,biorę tabletki antykoncepcyjne. Córka ma 3 latka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myślę, że nikt ci nie odpowie i że musi obejrzeć cię lekarz, bo przyczyny mogą być różne, np. dokuczać ci może wyrostek robaczkowy, stan zapalny śluzówki żołądka lub jelit, itd.
 
Witajcie. Chciałam zapytać czy ktoś miał z was takie dolegliwości. Od 2 dni odczuwam dolegliwości w okolicy pępka i w pępku. Gdy się schylę gwałtownie to nagle odczuwam dziwny ból, jakby mocne ukłucie, ucisk i ogólnie ból. Tak samo jak np kichne czy zwyczajnie zakaszle z byle powodu.
Chce dostać się oczywiście do lekarza, ale wiecie jak to jest, jutro mam dzwonić. Najpierw wywiad, potem teleporada a następnie lekarz może stwierdzić czy mogę zostać przyjęta. Paranoja.
Proszę powiedzieć czy ktoś coś takiego miał, denerwuje się co to takiego. Dodam że w ciąży być nie mogę,biorę tabletki antykoncepcyjne. Córka ma 3 latka.
Wiadomo coś? Mi też czasami zdarzały się takie sytuacje.
 
W okolicach pępka to raczej nie sprawy ginekologiczne.
Ja bym bardziej obstawiała jakieś gazy w jelitach, jelito drażliwe itp.
 
reklama
USG wszystko bardzo dobrze , żadnych zmian nie widać. Podejrzewa lekarz jelito drażliwe , narazie biorę takie tabletki właśnie pod tym kątem. Jednak w okolicy pępka odczuwam nadal ból. Nie jest silny, ale przy dotyku czy ucisku odczuwalny tak jakbym dostała w brzuch i powstał jakiś siniak czy coś podobnego.. właśnie tak odczuwam. Być może podniosłam córkę jakiś źle i mogło się coś wydarzyć, na szczęście przepukliny nie ma. A te tabletki sa też na nadmierne gazy, na takie dolegliwości jak naprzemiennie biegunki lub zatwardzenia a u mnie to dość częste więc mam nadzieję że trochę się unormuje
 
Do góry