reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o poradę - czy miesiączka się rozkręca

Dołączył(a)
23 Listopad 2020
Postów
2
Hej ... otóż mam 20 lat ... ostatnio uprawiałam z chłopakiem seks przerywany, dwa razy .. był to 17 dzień cyklu wiec najprawdopodobniej dni niepłodne . W środę powinnam dostać miesiączkę , jednak dostałam ja dopiero w sobotę . Tak myślałam ze ja dostałam , ponieważ zauważyłam śluz zabarwiony krwią , tak jak zawsze zaczyna się u mnie okres . Od tamtej pory cisza ... nawet użyłam tampon, ale jedynie na czubku była kropelka krwi ... piersi mnie bolą jak na miesiączkę . Czy możliwe jest ze okres się rozkręca?
 
reklama
No jak jutro nie będzie okresu nadal to w środę pójdę na betę :) dziękuje bardzo za odpowiedz . Wiem także ,ze to nie jest forma antykoncepcji.
 
Stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji, a jeżeli uprawia się seks bez zabezpieczenia to zawsze jest szansa na ciążę, także podczas stosunku przerywanego
Bo miałam taką sytuację że spałam z narzeczonym 29 i 30 grudnia ( dzień przed owulacja ) i to był stosunek przerywany . Narzeczony doszedł poza pochwa . I zastanawiam się czy mogłam zajść w ciążę . Dziś dla pewności robiłam test ciążowy ( 5 dni przed okresem ) .
IMG_20210109_180411265.jpg
 
Bo miałam taką sytuację że spałam z narzeczonym 29 i 30 grudnia ( dzień przed owulacja ) i to był stosunek przerywany . Narzeczony doszedł poza pochwa . I zastanawiam się czy mogłam zajść w ciążę . Dziś dla pewności robiłam test ciążowy ( 5 dni przed okresem ) . Zobacz załącznik 1224628
Na tym teście nic nie widać, ale jeżeli były to dni płodne to szansa na ciążę jest duża, bo w preejakulacie też są plemniki
 
reklama
Na tym teście nic nie widać, ale jeżeli były to dni płodne to szansa na ciążę jest duża, bo w preejakulacie też są plemniki
Czy to możliwe że test ciążowy będzie dopiero pozytywny w dzień okresu ? Byłam już raz w ciąży dokładnie 2 miesiące temu ale straciłam dziecko ok 5 tygodnia ciąży .
 
Do góry