reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o porade ...Mieszanka

natala95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2017
Postów
1 785
Witam mam pytanie jak wprowadzic mieszanke czyli kp i mm ???

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mało precyzyjnie napisałaś pytanie. Chcesz do karmienia piersia zacząć dokarmianie mm? Czy ockm

Bo jeśli tak, to najpierw sprawdz czy dziecko zechce jeść butla bo nie każde z piersi woli przejść na smoczek. Zakup mleko i zastąp najpierw jeden posiłek piersi na butelkę z mm. Zobacz czy dziecku będzie odpowiadało mleko, a poten ilosc karmienia mm ew zwiększaj wedle potrzeb.
 
Tak do karmienia piersia chce dolaczyc mm

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
Mało precyzyjnie napisałaś pytanie. Chcesz do karmienia piersia zacząć dokarmianie mm? Czy ockm

Bo jeśli tak, to najpierw sprawdz czy dziecko zechce jeść butla bo nie każde z piersi woli przejść na smoczek. Zakup mleko i zastąp najpierw jeden posiłek piersi na butelkę z mm. Zobacz czy dziecku będzie odpowiadało mleko, a poten ilosc karmienia mm ew zwiększaj wedle potrzeb.
Dziekuje za odpowiedz

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
Z jakich powodów musisz wprowadzić wprowadzić butlę. Staraj sie jak najdłużej karmić piersią.
 
reklama
Do góry