reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o poradę! Pilne!!

Fantastycznaa taki podałaś nick bojąc się że zgraża Tobie i TWOJEMU DZIECKU śmiertelne niebezpieczeństwo??????? DZIWNE KObieto masz 16 lat jesteś w CIĄŻY!!!!!! nosisz w sobie dziecko któremu dałaś chcąc czy nie chcąc życie ono jest bezbronne a ty POZWALASZ NA TAKIE OKRUCIEŃSTWO jakie masz w domu jeśli zalezy ci na dziecku spakuj się i spier....laj stamtąd!!!!!
 
reklama
No owszem ... jesli nie zrobie tego co mi kaze to za kazdym razem dostaje w twarz... ja juz jestem na wykonczeniu nerwowym a moja psychika szwankuje...


Nie wiem jak mozna zartowac z takiego czegos.... rozumiem ze mozna w to nie wierzyc ale na swiecie dzieje sie tyle zlych rzeczy o ktorych nikt nie wie a gdy to wyjdzie na swiatlo dzinne to budzi wielkie zdziwienie....

Gdziekolwiek uciekne ona mnie znajdzie!!! Myslicie ze nie szukamy pomocy??? Dzwonimy gdzie sie da to kaza czekac na rozwoj sytuacji!!! Tak bardzo wladze sa uczulone na czyjas krzywde....
 
A jesli chodzi o chlopaka to co on moze?? Jesli sie pokaze u mnie to to bedzie koniec dla mnie i dla niego....
Ucieklam do chlopaka i co?? Musialam wrocic bo moja matka przyjechala z policjantem a ja mam 16 lat takze mam gowno do powiedzenia.....
 
spróbuj iść chociaż na pogotowie niech sprawdzą czy dziecko żyje, może pozwolą ci zostać. Pogadaj z lekarzem oni coś wymyślą! A że masz 16 lat nie znaczy że twoja matka jest twoim panem i władcą.
 
Nie, nie, to jakaś ściema totalna jest...
Nie uwierzę, że ktokolwiek pozwoliłby się w ten sposób traktować. Nie uwierzę, że policja, każe czekać na "rozwój sytuacji"
"Znajdzie mnie wszędzie, ale pozwala korzystać z internetu, żebym mogła popisać sobie na forum"
Ach tak, i jeszcze "Mam 16 lat i g... do powiedzenia"
Władze nie mają być uczulone na krzywdę. Jeśli dostają zgłoszenie, to jadą, jest coś takiego jak obdukcja, jest coś takiego jak sąd rodzinny, jest coś takiego jak dom samotnej matki.
I jeżeli faktycznie jest tak jak piszesz, to wybacz, ale pozwalając (tak, pozwalając, bo gdyby ktoś spróbował na mnie rękę podnieść, gdy byłam w ciąży, to bym zaj...ła) traktować się w ten sposób POZWALASZ zabijać swoje dziecko. Dziecko, które jak sama mówiłaś mogłoby już przeżyć, dziecko, które już czuje ból...

A poza tym... skoro nie byłaś u lekarza- a z tego, co piszesz, wynika, że nie byłaś- i skoro cały czas miałaś okres, to skąd u diabła wiesz, że to już szósty miesiąc?

Jeżeli ściemniasz, to wybrałaś baaaaardzo złe miejsce do tego, bo tu są kobiety, które naprawdę cierpią
 
reklama
Fantastycznaa - chcesz pomocy to ja Ci ją załatwię. Udam się do znajomego na policję i On poruszy ziemię, byś była bezpieczna. Mam iść?
 
Do góry