reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o porade. Poronienie, ciaza.

Mała.czarna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
6 860
Witajcie.
Z góry bardzo dziękuję za porady.
Jestem po lyzeczkowaniu na koniec lipca.
Przytulanki miałam z moim narzeczonym 30.08 pierwsza @ ( trwała ok 8 dni, była dość intensywna) dostałam 06.09. Od jakiegoś czasu źle się czuje, bolą mnie jajniki, plecy. Zrobiłam 2 testy ciążowe 19.09 oba wyszły negatywne. Wczoraj dostałam plamienia, trochę krwi, dziś brązowe. Czy jest możliwość że jednak jestem w ciąży czy już wariuje??
 
reklama
Rozwiązanie
Też uważam ,że to nie ciąża ,po zabiegu często cykle są nie regularne ,przez jakiś czas ja tak miałam po oby 2 poronieniach ,poczekaj niech organizm wróci na dobre tory , niech @ się ureguluje ,i wtedy łatwiej będzie trafić w owu i wiedzieć kiedy robić testy
Witajcie.
Z góry bardzo dziękuję za porady.
Jestem po lyzeczkowaniu na koniec lipca.
Przytulanki miałam z moim narzeczonym 30.08 pierwsza @ ( trwała ok 8 dni, była dość intensywna) dostałam 06.09. Od jakiegoś czasu źle się czuje, bolą mnie jajniki, plecy. Zrobiłam 2 testy ciążowe 19.09 oba wyszły negatywne. Wczoraj dostałam plamienia, trochę krwi, dziś brązowe. Czy jest możliwość że jednak jestem w ciąży czy już wariuje??
Miałaś przytulanki, pozniej okres, dwa tygodnie od dnia miesiączki zrobiłaś testy. Moim zdaniem nie jesteś w ciazy po stosunku miałaś okres. Chyba że ja źle cię zrozumiałam. Po zabiegu powinno dac się troszkę czasu między innymi na wrocenie cyklu, dojście macicy i hormonom do siebie. Ale to moje zdanie.
 
Tak jak pisała poprzedniczka to raczej nie ciąża. Miałaś przecież okres po stosunku. I do tego negatywne testy. Daj sobie czas. Niech hormony dojdą do siebie.
 
Ostatnia edycja:
Też uważam ,że to nie ciąża ,po zabiegu często cykle są nie regularne ,przez jakiś czas ja tak miałam po oby 2 poronieniach ,poczekaj niech organizm wróci na dobre tory , niech @ się ureguluje ,i wtedy łatwiej będzie trafić w owu i wiedzieć kiedy robić testy
 
Rozwiązanie
Do góry