reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Proszę o poradę. Siniak na nóżce niemowlaka

Ania0306

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Cześć dziewczyny. Potrzebuję Waszej porady bo już sama nie wiem czy to ja jestem taka panikara czy faktycznie jest się czym przejmować. Mam 4 miesięczną córeczkę, przed chwilą na nóżce zauważyłam u małej małego siniaka. Na pewno jeszcze godzinę temu jak ją przewijałam siniaka nie było. Między czasie się nigdzie nie uderzyła bo spała więc uderzenie grzechotką odpada. Chcę z nią iść dziś na badania bo mam znajomą co ma białaczkę a siniaki u niej były jedynym objawem. Jednak moja mama co jest pielęgniarką uważa, że panikuję, że jestem wyrodną matką bo narażam dziecko na ból i męczę ją badaniami. Ja wiem, że jeszcze jeden siniak o niczym nie świadczy ale panicznie się boję o malutką. Tym bardziej, że ten siniak powstał bez urazu. Co zrobiłybyście na moim miejscu?

Załączniki

reklama

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Jeżeli chodzi Ci o tą małą kropke to nie wygląda ona na siniaka. Poczekaj kilka dni i jak nie zejdzie to wtedy umów się do lekarza. Nie panikuj.

Ania0306

Rozwiązania
5
Jeżeli chodzi Ci o tą małą kropke to nie wygląda ona na siniaka. Poczekaj kilka dni i jak nie zejdzie to wtedy umów się do lekarza. Nie panikuj.
Może faktycznie to nie siniak. Na początku myślałam, że krostka ale to nie jest ani wypukłe ani chropowate. Więcej tego też nigdzie nie ma.

Chrząszczyk 1

Rozwiązania
1
Również uważam, że wygląda to na ukąszenie owada, a w tym okresie o to nie problem. Jedna taka kropka, a nawet i siniaki to nie powód do paniki. Spokojnie mamusiu, wyluzuj i nie stresuj dziecka bieganiem po lekarzach, bo będzie zdrowe, a na poczekalni jeszcze coś od naprawdę chorych załapie.

kinga30

Rozwiązania
4
Cześć dziewczyny. Potrzebuję Waszej porady bo już sama nie wiem czy to ja jestem taka panikara czy faktycznie jest się czym przejmować. Mam 4 miesięczną córeczkę, przed chwilą na nóżce zauważyłam u małej małego siniaka. Na pewno jeszcze godzinę temu jak ją przewijałam siniaka nie było. Między czasie się nigdzie nie uderzyła bo spała więc uderzenie grzechotką odpada. Chcę z nią iść dziś na badania bo mam znajomą co ma białaczkę a siniaki u niej były jedynym objawem. Jednak moja mama co jest pielęgniarką uważa, że panikuję, że jestem wyrodną matką bo narażam dziecko na ból i męczę ją badaniami. Ja wiem, że jeszcze jeden siniak o niczym nie świadczy ale panicznie się boję o malutką. Tym bardziej, że ten siniak powstał bez urazu. Co zrobiłybyście na moim miejscu?
A lapie sie za nozki, bo moja jak byla mlodsza sie czasami zlapala I sobie przyszczypla, ze byla taka malutka kropeczka jak by siniaczek bardzo szybko schodzilo. Z dwa czy nawet trzy razy takie cos mieliśmy

reklama

Ania0306

Rozwiązania
5
A lapie sie za nozki, bo moja jak byla mlodsza sie czasami zlapala I sobie przyszczypla, ze byla taka malutka kropeczka jak by siniaczek bardzo szybko schodzilo. Z dwa czy nawet trzy razy takie cos mieliśmy
Nie łapie się jeszcze z nóżkę. Ale raczej to siniak nie był bo jeszcze w ten sam dzień co się pojawiło to prawie, że znikło a na kolejny dzień już śladu nie było. Siniak dłużej chyba by schodził.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D Mutacje -proszę o poradę Potrzebuję porady 4
D Acard i Acidum Folicum Richter po poronieniach, proszę o poradę :) Potrzebuję porady 1
M Tymczasowa rozłąka taty z 6 miesięcznym niemowlakiem, proszę o poradę. Potrzebuję porady 10
A Proszę o poradę Potrzebuję porady 18
S Proszę o poradę Potrzebuję porady 7
R Proszę o poradę Potrzebuję porady 1
R Zatoki szczękowe proszę o poradę. Potrzebuję porady 4
Pani M Proszę o poradę Potrzebuję porady 15
B Proszę o poradę... Potrzebuję porady 0
N Proszę o poradę - który wózek spacerowy Plotki wózkowo - koleżeńskie 13
N Proszę o poradę Staramy się 3
R Proszę o poradę Potrzebuję porady 9
C Proszę o pilną poradę Potrzebuję porady 2
L Proszę o poradę Potrzebuję porady 8
R Problem ze snem u 9 miesięcznego dziecka, proszę o poradę Potrzebuję porady 17
N Proszę o poradę Potrzebuję porady 8
M Proszę o poradę Potrzebuję porady 3
A Dzień dobry proszę o poradę. BB psycholog dziecięcy radzi mamom 12
M proszę o poradę Potrzebuję porady 22
MamaZeSzczecina Badanie moczu - proszę o poradę Potrzebuję porady 6
Calineczka24 Proszę o poradę Potrzebuję porady 24
E Proszę o poradę! Słuch u dzieci Potrzebuję porady 3
M Buciki! proszę o poradę:( Roczniaki i dwulatki 3
S Proszę o poradę Ciąża, poród, połóg 2
E Bardzo proszę o poradę! Niemowlaki 10
K Proszę o poradę Staramy się 1
Dusia1506 Proszę o poradę Potrzebuję porady 0
E Bardzo proszę o poradę Potrzebuję porady 7
M Proszę o poradę (wymioty a witaminy i inne) Ciąża, poród, połóg 5
B Tylko proszę nie oceniajcie mnie i nie krytykujcie bo proszę o poradę a nie o krytyke Potrzebuję porady 14
K Proszę o poradę. Ciąża, poród, połóg 4
D proszę o poradę . Porady prawnika 8
Bąblik Odpłynięcie wód w 20 tygodniu. proszę o poradę! Wcześniaki 74
D południowa Irlandia - proszę o poradę Mamy z Irlandii 4
N paciorkowiec-proszę o poradę Forum pediatryczne 0
beata26 Proszę o poradę dla matki z 5 dzieci Porady prawnika 3
slodziutka_e Bardzo proszę o poradę forumowiczki Możesz pomóc...zobacz 3
G Proszę o poradę Wrocław 5
G Proszę o poradę - ZUS Wrocław 5
P Przedszkola w Pile- proszę o poradę! Piła 1
D Proszę o poradę... Żywienie dzieci - porady 1
P Proszę o poradę - Dziecko je tylko słodycze- brak mięsa a nawet sera! Żywienie dzieci - porady 3
A Proszę o poradę-WAŻNE Porady prawnika 0
Nancy_24 Alergia pokarmowa - proszę o poradę! Kuchnia alergika 15
M proszę o poradę Porady położnej 1
M Proszę o poradę Zdrowa mama 4
D Proszę o poradę Żywienie 14
E samotna w ciąży- proszę o poradę Porady prawnika 13
E Proszę o poradę! Relacje rodzinne 10
F Mamusie chłopców proszę o poradę Dzieci urodzone w grudniu 2008 20