reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o poradę. Siniak na nóżce niemowlaka

Ania0306

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2018
Postów
768
Cześć dziewczyny. Potrzebuję Waszej porady bo już sama nie wiem czy to ja jestem taka panikara czy faktycznie jest się czym przejmować. Mam 4 miesięczną córeczkę, przed chwilą na nóżce zauważyłam u małej małego siniaka. Na pewno jeszcze godzinę temu jak ją przewijałam siniaka nie było. Między czasie się nigdzie nie uderzyła bo spała więc uderzenie grzechotką odpada. Chcę z nią iść dziś na badania bo mam znajomą co ma białaczkę a siniaki u niej były jedynym objawem. Jednak moja mama co jest pielęgniarką uważa, że panikuję, że jestem wyrodną matką bo narażam dziecko na ból i męczę ją badaniami. Ja wiem, że jeszcze jeden siniak o niczym nie świadczy ale panicznie się boję o malutką. Tym bardziej, że ten siniak powstał bez urazu. Co zrobiłybyście na moim miejscu?
 

Załączniki

  • 20190611_094451.jpg
    20190611_094451.jpg
    877,2 KB · Wyświetleń: 301
reklama
Jeżeli chodzi Ci o tą małą kropke to nie wygląda ona na siniaka. Poczekaj kilka dni i jak nie zejdzie to wtedy umów się do lekarza. Nie panikuj.
 
Jeżeli chodzi Ci o tą małą kropke to nie wygląda ona na siniaka. Poczekaj kilka dni i jak nie zejdzie to wtedy umów się do lekarza. Nie panikuj.
Może faktycznie to nie siniak. Na początku myślałam, że krostka ale to nie jest ani wypukłe ani chropowate. Więcej tego też nigdzie nie ma.
 
Również uważam, że wygląda to na ukąszenie owada, a w tym okresie o to nie problem. Jedna taka kropka, a nawet i siniaki to nie powód do paniki. Spokojnie mamusiu, wyluzuj i nie stresuj dziecka bieganiem po lekarzach, bo będzie zdrowe, a na poczekalni jeszcze coś od naprawdę chorych załapie.
 
Cześć dziewczyny. Potrzebuję Waszej porady bo już sama nie wiem czy to ja jestem taka panikara czy faktycznie jest się czym przejmować. Mam 4 miesięczną córeczkę, przed chwilą na nóżce zauważyłam u małej małego siniaka. Na pewno jeszcze godzinę temu jak ją przewijałam siniaka nie było. Między czasie się nigdzie nie uderzyła bo spała więc uderzenie grzechotką odpada. Chcę z nią iść dziś na badania bo mam znajomą co ma białaczkę a siniaki u niej były jedynym objawem. Jednak moja mama co jest pielęgniarką uważa, że panikuję, że jestem wyrodną matką bo narażam dziecko na ból i męczę ją badaniami. Ja wiem, że jeszcze jeden siniak o niczym nie świadczy ale panicznie się boję o malutką. Tym bardziej, że ten siniak powstał bez urazu. Co zrobiłybyście na moim miejscu?
A lapie sie za nozki, bo moja jak byla mlodsza sie czasami zlapala I sobie przyszczypla, ze byla taka malutka kropeczka jak by siniaczek bardzo szybko schodzilo. Z dwa czy nawet trzy razy takie cos mieliśmy
 
reklama
A lapie sie za nozki, bo moja jak byla mlodsza sie czasami zlapala I sobie przyszczypla, ze byla taka malutka kropeczka jak by siniaczek bardzo szybko schodzilo. Z dwa czy nawet trzy razy takie cos mieliśmy
Nie łapie się jeszcze z nóżkę. Ale raczej to siniak nie był bo jeszcze w ten sam dzień co się pojawiło to prawie, że znikło a na kolejny dzień już śladu nie było. Siniak dłużej chyba by schodził.
 
Do góry