reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o poradę-WAŻNE

Dołączył(a)
17 Luty 2011
Postów
1
Witam, 31 grudnia 2010 roku wygasła mi umowa o pracę która trwała ponad 2,5 roku. Od 20 grudnia 2010 roku przebywam na L4 do dziś, które odnoszę do ZUSU. Tydzień temu dowiedziałam się,że jestem w 3tygodniu ciąży. Ginekolog powiedział,że będę na zwolnieniu nadal. Jak długo mogę być jeśli będzie mi się należeć L4 i czy po tym chorobowym będąc np wysoko w ciąży mogę się zarejestrować na bezrobociu żeby dostać pół roku zasiłku czy dopiero po porodzie mam się zarejestrować. Czy prawdą jest,że mając dziecko poniżej 15 roku życia zasiłek należy mi się rok? Proszę o szybką odpowiedź, bardzo dziękuję
 
reklama
Do góry