reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o poradę

Dołączył(a)
16 Czerwiec 2019
Postów
3
Hej, jestem tutaj pierwszy raz choć staramy się od 5 lat. 3 razy się udało niestety na krótko ... Ostatni cykl wyglądał tak... 2dc zaczełam brać Clostilbegyt (1tabl rano, 2tabl wieczorem), 6dc, 8dc i 10dc zastrzyk Bemfola, 14dc były 2 ładne jajeczka + 1 które jeszcze rosło, zastrzyk Pregnyl 10000j.m. Ból przez kolejne 2 dni okrutne jakby ktoś jajnik chciał mi wyrwać Dzisiaj jest 19dc, strasznie bolące piersi, skutków wręcz nie mogę dotknąć, temp 37,3. Ktos miał podobnie? Już straciłam nadzieję
 
reklama
Ja jestem 3 cykl na CLO. Przerabiałam już chyba wszystko.. ból jajników, piersi, uderzenia gorąca. W poprzednim cyklu tak bolały jajniki, że pojechałam na pogotowie.. myślałam, że robi się torbiel. A brzuch boli mnie już od połowy cyklu.
 
Stosowałaś tylko Clo czy na pęknięcie też coś dostałaś? Zastanawiam się właśnie czy coś z tego będzie, już próbowałam wszystkiego
 
U mnie nie ma potrzeby zastrzyku, bo pęcherzyki same pękają.. cudowałam już np czerwone wino do owulacji, nogi do góry i niestety póki co nic..
 
Do góry