reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prosze o porade

Dołączył(a)
13 Sierpień 2023
Postów
2
I tak, wczoraj spotkałam się z moim partnerem. Na początku było milutko i wogóle, przytulanki, pieszczoty etc. Gra wstępna. Nie planowaliśmy seksu, ale jakoś samo z siebie przyszło. Kiedy byliśmy już odpowiednio "rozgrzani" to on musiał założyć prezerwatywę, bo wiadomo, dzidziusia jeszcze nie planujemy (choc bardzo chcialabym) :). Trochę mu to zajeło czasu i pomimo tego, że potem też się pieściliśmy to byłam trochę za "sucha" (chociaż zazwyczaj mam sporo wydzieliny śluzowej, zwłaszcza, kiedy się podniecę)To ok, ale na dodatek mój partner nie mógł tam trafić i wejsc do tego odpowiedniego miejsca :O.. Kilka prób i każda kończyła się fiaskiem -choc mój partner i miał wzwóod i wszystko tam mial ok , dodam, że jestem filigranową osobą i śmiem twierdzić, że niestety dość wąską w wejściu do pochwy :O. Śmialiśmy się z tego, bo to pierwsze nasze podejście i mówi się trudno.,. Będzie co wspominać ;) Dodam, że nie byliśmy zestresowani, było spontanicznie :). I mam pytanie - Czy ktoras z was ma, miala, ma taki problem? Jak uniknąć tych błędów, które popełniliśmy? Bo to naprawde jest śmieszne, moj partner jest sprawny, robił tam takie ruchy jak i podczas normalnego stosunku jak to i ma byc) i fiska penis się ślizga i koniec,,
 
reklama
@naomi89 autorka pytania nie napisała, że jest dziewicą. A nawet jakby to błona dziewicza nie znajduje się zaraz u wejścia do pochwy. Tutaj problemem jest po prostu niemożność trafienia w odpowiednią dziurkę.
@KlaudiaT1 może tutaj potrzeba po prostu innej pozycji. Może sama powinnaś naprowadzić partnera na odpowiednie miejsce.
 
@naomi89 autorka pytania nie napisała, że jest dziewicą. A nawet jakby to błona dziewicza nie znajduje się zaraz u wejścia do pochwy. Tutaj problemem jest po prostu niemożność trafienia w odpowiednią dziurkę.
@KlaudiaT1 może tutaj potrzeba po prostu innej pozycji. Może sama powinnaś naprowadzić partnera na odpowiednie miejsce.
Bardzo przepraszam za takie pytanie :( no moj partner byl na mnie,, i mial tam takie poslizgi jak i podczas normalnego stosunku, i podczas tych poslizgow nie wślizgnął siętam, nie do konca zrozumialam 😭
 
@naomi89 autorka pytania nie napisała, że jest dziewicą. A nawet jakby to błona dziewicza nie znajduje się zaraz u wejścia do pochwy. Tutaj problemem jest po prostu niemożność trafienia w odpowiednią dziurkę.
@KlaudiaT1 może tutaj potrzeba po prostu innej pozycji. Może sama powinnaś naprowadzić partnera na odpowiednie miejsce.
Napisała, że to było “pierwsze podejście”, stad mój wniosek, że jest dziewica.
 
reklama
Do góry