reklama

Proszę o poradę.

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez Kulka2765, 30 Kwiecień 2014.

1. Kulka2765

Kulka2765 Początkująca w BB

Witam,jestem tu nowa więc nie wiem czy piszę w odpowiednim miejscu.
    Chodzi o to że jestem w siódmym miesiącu ciąży i mój partner mnie zostawił.
    Do czasu ciąży pracowałam na czarno,lub wyjeżdżałam za granicę więc nie otrzymuję żadnych pieniędzy.
    Nie będę się tu rozpisywała i użalała jak bardzo jest mi teraz ciężko,że nie mam co jeść,nikogo do pomocy i myśli czarniejsze od samej czarnej dziury.Chciałabym tylko prosić o odpowiedź czy mogę się gdzieś zgłosić o pomoc i czy ją w ogóle dostanę.Nie chodzi mi tu o jakąś grubą kasę tylko tak żebym sobie poradziła z moją małą.
    Proszę również o nie pisanie mi jakiś przykrych rzeczy,bo i tak jest wystarczająco źle i za wszystkie podjęte decyzje ponoszę konsekwencje.
    Z góry dziękuje za choćby drobną pomoc.

2. margeritaa

margeritaa Zaciekawiona BB

Idź do MOPSu Kochana, może coś pomogą. Moja znajoma była w takiej sytuacji i otrzymała od nich pomoc, nie były to kokosy ale jakoś sobie poradziła.

3. reklama
  4. Jordgubbe

Jordgubbe Fanka BB :)

I do sądu, żeby przyznał alimenty od ojca.

5. Cherie87

Cherie87 Fanka BB :)

Tak naprawdę ciężko jest napisać jakieś przykre rzeczy, ponieważ to, że nie pracowałaś na umowę jest problemem wielu ciężarnych i nie tylko ciężarnych - pracy ogólnie nie ma a jak już jest to same Śmieciówki. Mi się udało cudem załapać pracę na umowę, dzięki znajomościom i Bogu dziękuję bo bym pewnie teraz mieszkała pod mostem (niestety z jednej pensji nie jest łatwo się utrzymać). Jeśli chodzi o partnera to brakuje mi słów aby opisać za przeproszeniem jego głupotę, ponieważ zostawianie kobiety w ciąży samej dla mnie nie jest niczym innym, ale nie będę wnikać bo w sumie nie mam nawet do tego prawa :) Najważniejsze to abyś przestała się obwiniać bo teraz będziesz potrzebowała dużo siły i energii do tego aby dać sobie radę. Popieram dziewczyny - MOPS oraz sąd. A czy nie masz możliwości np skorzystać z pomocy najbliższych? Myślę, że w Twojej sytuacji każdy wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń.

6. Kulka2765

Kulka2765 Początkująca w BB

Dziękuje bardzo za porady od was.To bardzo ważne dla mnie.W przyszłym tygodniu wybiorę się do MOPSu chociaż strasznie mi wstyd iść i użalać się nad sobą.Mam tylko mamę,która pomaga mi z dachem nad głową i wydaję mi się że to i tak dużo.
    Wiecie zawsze znajdzie się ktoś kto doczepi się do wszystkiego.Do tej pory było w porządku i dałabym wszystko żeby wszystko wróciło na swoje miejsce do swojego porządku.

Poleć forum