reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o poradę

Dołączył(a)
17 Lipiec 2016
Postów
12
Witajcie kochane! :) 2 dni temu miałam owulacje przy której (jak nigdy) towarzyszył mi śluz z nitkami krwi. Wczoraj miałam lekkie zawroty głowy, mdliło mnie i byłam senna, a dziś nadal te same objawy + nabrzmiale piersi, uczucie ciągnięcia w brzuchu, i gdy leżę na plecach, mam wrażenie ucisku w dolnej czesci brzucha i jak bym była pełna , również miałam ból brzucha jak na @ .. mój cykl trwa 30 dni i jest od bardzo dawna regularny. Każde objawy znam na wylot dla tego martwią mnie teraz te , których nigdy nie miałam.. co o tym myśleć? Wiecie o czym mogą one świadczyć ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
reklama
Rozwiązanie
Dokładnie organizm kobiety to nie zegarek.
Ja czasem nie mam. objawow na owu a czasem mam do tego mdłości jeszcze czasem ;)
Wiec u Ciebie objawy owulacji.
A niteczki krwi na owu mialam np tylko raz.
Obserwuje swoje cykle od 17 lat. Często się coś zmienia i o niczym to nie świadczy. Może gdybym robiła jakieś badania wyszłyby zmiany hormonalne lub coś tego typu. Ogólnie jestem zdrowa wiec tak Poprostu jest. Ciało kobiety to nie komputer.

Obecnie po ciąży ok roku mam plamienia owulacyjne, które trwają do 5 dni.
 
Dokładnie organizm kobiety to nie zegarek.
Ja czasem nie mam. objawow na owu a czasem mam do tego mdłości jeszcze czasem ;)
Wiec u Ciebie objawy owulacji.
A niteczki krwi na owu mialam np tylko raz.
 
Rozwiązanie
Do góry