reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o poradę

Nika2017

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Marzec 2017
Postów
64
Część dziewczyny) wiem że pisałam już na temat twardnienia brzucha, ale nie mogę tego watku znaleźć. To pisze jeszcze raz.
Mam 36 tydzień ciąży, mam założony szew i pessar.
Górna część brzucha zaczęła mnie już kilka tygodni temu twardniec.
Ale od dwóch dni już czuję dyskomfort wokół krocza i wczoraj te twardnienia występowały wieczorem co 30 min. I musiałam lecieć odrazu do ubikacji siku. Pessar bardzo się obniżył, mam prawie przy samym wejściu . Odczuwam delikatne ciągnięcie w środku. Sytuacja z twardym brzuchem powtórzyła się dzisiaj rano w odstępie 30 min . Tak jak wieczorem.
Kolejną wizytę mam 25maja, do szpitala na ściąganie mam na 28 maja. Nie wiem czy w takiej sytuacji nie powinnam udać się wcześniej.
Może przesadzam.
Uprzejmie proszę o poradę. Co lepiej w takiej sytuacji zrobić ? I jeszcze dodam że swędzi mnie całe cialo.
 
reklama
Przy swędzeniu całego ciała radzę konsultowac z lekarzem lub jechać na IP, bo to może być objaw cholestazy, a z tym nie ma żartów. Zaczęło się od rąk i stóp? Zawsze lepiej pojechać i rozwiać wątpliwości.
 
reklama
reklama
Do góry