reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania

Dołączył(a)
22 Sierpień 2019
Postów
14
Witam serdecznie ♥️ jestem mamą 2dzieci (10,4) po rozwodzie. Z obecnym partnerem staramy się o dziecko. Przy poprzednich ciążach udawało się przy pierwszym cyklu i bezobjawowo. Teraz od ponad pół roku się nie zabezpieczamy i nici. Po odstawieniu tabl moje cykle kolejno wydluzaly się od 25 do 28dni. Dziś mam 28dc bóle podbrzucha od ponad tygodnia który raz się nasila a raz puszcza oraz ból piersi mrowienie i tak ciągnie mnie po bokach (nigdy wcześniej tak nie miałam) do tego ok t10dni temu przez 3dni zasypialam na stojąco ok 15. Drzemka musiała być (to też nowość) mam sporo białej wydzieliny, katar i lekkie zawroty głowy ogromny apetyt i problemy z wieczornym zasnieciem oraz wielki metalik czy to może być właśnie objawia ciąży. Mój partner przed 40 bardzo długo zazywajacy testosteron, nie ma dzieci a ja mam 1jajnik. Boję się że nic z tego już nie będzie :(
 
reklama
reklama
reklama
Do góry