reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC, CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻA??

reklama
Jeśli było tak jak opisujesz to nie ciąży nie ma ! i nie patrz na te śmieszne aplikacje bo to g się ma do organizmu kobiety który nie jest zegarkiem.
Mi się owulacja raz przesunela o ponad tydzień:D
I co?
Zdarza się co to jest 3 dni ;)
A jak masz shizy to idź po test.
 
Jeśli było tak jak opisujesz to nie ciąży nie ma ! i nie patrz na te śmieszne aplikacje bo to g się ma do organizmu kobiety który nie jest zegarkiem.
Mi się owulacja raz przesunela o ponad tydzień:D
I co?
Zdarza się co to jest 3 dni ;)
A jak masz shizy to idź po test.
ja akurat też miałam aplikację, ale po prostu tylko po to żeby wiedzieć ile mniej więcej do okresu zostało.
Okazało się też, że wg aplikacji 18.09 miałam owulację, a 20.09 był ten stosunek podczas którego zaszłam:). Czyli tak mniej więcej akurat u mnie się zgadzało
 
reklama
Do góry