reklama

Proszę o wsparcie, radę- ja nie wiem co robić :(

Temat na forum 'Możesz pomóc...zobacz' rozpoczęty przez kika102, 13 Marzec 2012.

1. kika102

kika102 Zaciekawiona BB

...Wiem jestem tutaj nowa i od razu trafiam na ten dział.... No cóż namówiła mnie jedna z forumowiczek. Po krótce opisze swoją sytuacje. Samotnie wychowuję córkę zresztą nie jestem jedyna. Niestety przez parę błędów które popełniłam w życiu teraz nie potrafię z tego wyjść choć myślałam że nad wszystkim panuję. Mam zasądzone alimenty- które są w miarę regularnie opłacane plus z racji tego że dziecko nie chodzi do żłobka tylko dorywczą pracę. Niestety w chwili obecnej dostałam pismo że jak wpłacę prawie 2800zl zadłużenia za mieszkanie do końca marca sprawa nie pójdzie do sądu i reszte zadłużenia będę mogła spłacić w ratach. Korzystałyśmy z opsu ale niestety w chwili obecnej przekraczamy dochód. Na miesiąc mamy 1468zl. I niestety komornika. Brakuje mi dosłownie na wszystko, jedzenie, opłaty. Na prawnika mnie nie stać- nie wiem co mam robić. A jak sprawa trafi do sądu równie dobrze my możemy wylądować na bruku :no: Dokumenty przesyłam do Krupki. Mieszkamy w warszawie.

2. Tygrysek1985

Tygrysek1985 Fanka BB :)

Dobrze napisalas Wasz dochod 1468? Dla mnie to jest duzo pieniazkow na dwie osoby, w wielu rodzinach nawet z wieksza iloscia dzieci starcza to na mieszkanie, kredyty i jeszcze na zycie... Moze nie do konca dobrze gospodarujesz ta kwota? Sorki za to co napisalam, ale dla mnie to naprawde sporo

3. reklama
  4. anka16765

anka16765 szczęśliwa mamusia

popieram marusie dla mnie tez to jest duzo ja mam 804zł na 5 osób do tego nieraz zasiłek z mopsu niewielki

5. kika102

kika102 Zaciekawiona BB

Oczywiście zgodzę się że dla niektorych to dużo- ale teraz tak mamy 1468zl:
    400zł komornik
    850zl mieszkanie
    90zl bilet- musze dojezdzac do pracy
    raptem zostaje nam na zycie 128zl. i dlatego nie daje rady :-(

6. anitha

anitha Fanka BB :)

nie mozesz pomieszkac u rodzicow? duzo bys zaoszczedzila a i przy okazji moze by pomogli w opiece nad corka? przykro mi z powodu twojej sytuacji ale wydaje mi sie ze nie moga cie wyrzucic na ulice z malym dzieckiem.. sady sadami ale mieszkac gdzies musisz.

7. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

Dokumenty potwierdzające sytuację kiki102 otrzymaliśmy.

8. anka16765

anka16765 szczęśliwa mamusia

kika a może złóz o jakos zapomoge tylko nie wiem jak bedzie bo z tego co wiem mops nie odlicza komornika ale spróbować można

9. kika102

kika102 Zaciekawiona BB

Anitha bardzo chetnie niestety nie mam warunków i możliwości by zamieszkać z rodzicami bo też o tym myślałam. Jedynie w czym mi pomagają to nad opieką córeczki na czas kiedy ja idę do pracy. Za co i tak jestem bardzo wdzięczna. Ops niestety odmawia nawet docelowek.

Ostatnia edycja: 13 Marzec 2012
  10. reklama
  11. Bodzinka

Bodzinka Lekko Stuknięta Mamuśka;)

Kika na ulice się z dzieckiem nie wyrzuca, mieszkanie zastępcze. A może dom samotnej matki???

12. bakaj79

bakaj79 Zaciekawiona BB

jeśli będziesz miała nakaz eksmisji to i tak własciciel musi wskazać dla Ciebie lokal zastępczy z tego co wiem przy takim dochodzie będzie Ci trudno uzyskać pomoc z mopsu ,ja przekraczam kryterium o kwotę 10 zł i mam dziecko niepełnosprawne i z mopsu też nic nie dostaję bo się nie należy tutaj na forum jest dział porad prawnych warto napisać

Poleć forum