reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o wsparcie, radę- ja nie wiem co robić :(

Podjełam decyzję i idę na kurs zawodowy. Wierzę że mi się uda. Już mam wszystkie papiery już bylam na rozmowie i zaczynam kurs już od polowy sierpnia. Bardzo się cieszę bo dzięki temu otworzy mi się furtka ku lepszej przyszłości. Po tym kursie będę mogła nawet otworzyć mini klubik w warunkach domowych z pomocą gminy- dają dofinansowania. Mimo wszystko też będę mogła się starać np o pracę w żłobku, przedszkolu bądz świetlicy. Kurs będzie weekendowo więc pogodzę to z pracą dorywczą :-)
Teraz jedynym problemem są dla mnie zakupy codzienne. Znalazłam kilka ogłoszeń o lodówkę ale co dzwonie- nieaktualne.
Jeszcze trochę i zabraknie mi na mleko i niestety na pieluchy. Choć szkrab zaczyna pomału korzystać z nocnika nadal są niezbędne:-(
Dziękuję za podpowiedz składam też papiery o dodatek mieszkaniowy, zobaczę co mi odpowiedzą- to bardzo by mnie odciążyło.
 
reklama
Kitki, to super, oby do przodu :)
jeśli chodzi o nasze spotkanie to może sobota by Ci pasowała, mi najbardziej pasuje do 14, co Ty na to?
 
Carolin przepraszam ale ja mam internet na blueconnecta i niestety fundusze mi nie pozwoliły na uzupełnienie konta. Doładowałam dzisiaj za 10zł. W dodatku miałam pogrzeb w rodzinie i też kiepsko układa się ten tydzień. Dostałam ponaglenie za prąd i niestety w portfelu zostało mi 10zl ehhh szkoda pisac.
Na priv może poprostu wymienimy się telefonami. Będzie łatwiej. Pozdrawiam
 
Carolin przepraszam ale ja mam internet na blueconnecta i niestety fundusze mi nie pozwoliły na uzupełnienie konta. Doładowałam dzisiaj za 10zł. W dodatku miałam pogrzeb w rodzinie i też kiepsko układa się ten tydzień. Dostałam ponaglenie za prąd i niestety w portfelu zostało mi 10zl ehhh szkoda pisac.
Na priv może poprostu wymienimy się telefonami. Będzie łatwiej. Pozdrawiam


jak wiedziałaś że masz mało kasy to mogłaś nie doładowywać internetu
no ale zaraz pewnie pomoc pójdzie hurtem
 
Niezadowolony choćby dlatego że poszukuję ogłoszeń o nawet jednorazowym sprzątaniu !! I sama daję ogłoszenia. Bo chce mieć na chleb i życie. A nie tylko czekać!!
A piszę jaka jest prawda.
 
reklama
Do góry