reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Zobaczcie jaka Majka była wielka połączyła tyle nieznanych ludzkich serc.Jaki wielki odzew to niesamowite :-):-):-):-).Szkoda naprawde ,że nie zbieramy na jakieś zabawki lub misia pluszowego z okazji powrotu do zdrowia i wygranej walki z chorobą.Majeczko jesteś wielka tak potrafiłaś walczyć do końca !!!!Jesteś naszą małą wielką bohaterką!!!!Zawsze będziemy o Tobie pamiętać!!!Ten wątek zostanie i Moniś zaglądaj tu często jak tylko będziesz miała ochote wiesz ,że możesz na nas liczyć!!!!w każdej chwili dnia i nocy.Z tymi pieniążkami to SUPER POMYSŁ NA WIĄZANKĘ !!!Ja ufam Madzi że dokona dobrego wyboru Ja jeszcze proponuje od siebie żeby zakupić jakieś piękne znicze żeby Majeczka miała świtełko a to też bardzo ważne.A jesli zostanie coś to może by wspomóc jakieś dziecko!!!na przykład Malwinkę Drabik z tą samą wadą serca co Majeczka ona tez zbiera fundusze na leczenie w stanach.POMÓŻMY MALWINCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jej strona to Serce Malwiny
Ale to juz decyzja wszystkich ,co wy na to!!!?????
Ja na furum jestem dopiero od stycznia tego roku i od poczatku kibicuje Malwinkę i cały czas kibicowałam Mai!!!!!!!!!Bardzo mocno zawojowała ona u mnie tymi swoimi pieknymi oczami.Nigdy ich niezapomne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MAJECZKO ŚPIJ KOCHANY ANIOłKU I WYPOCZYWAJ PO TEJ TRUDNEJ WALCE.I CZUWAJ NAD RODZICAMI!!!!!!!!!!!!!!!!
[*]
[*]
[*]dla MAJECZKI
Żal, smutek, że nie udało się małemu aniołkowi przetrwać tego odcinka życia. Po Mai zostaje smutek, żal, niedosyt i złość, że tak się skończyło :-( .Magdulenka byłam na stronie Malwinki i wierze, że znajdą się ludzie, którzy zdążą temu aniołkow pomóc, ja naturalnie dołączam się.



 
Jeśli chodzi o wieniec....tak wiem ze nie za duży....też pomyślałam ze moze resztę pieniędzy oddamy Monice i ona zdecyduje gdzie je dale przekazać...a moze najpierw warto ją zapytac...nie wiem. To delikatna sprawa
 
Była sobie śliczna, dzielna dziewczynka mała...
Maja się nazywała...
miłość bezgraniczną od swej Mamusi dostała...
cała Polska ją pokochała...
serc ludzkich poruszyła tysiące...
lecz nie będzie się bawić na łące:(
odeszła...
żal, smutek, cierpienie...
dusze nasze rozrywa...
łzy z oczu się leją...
nic już nie będzie tak samo...
nie powie nigdy "mamo"...
lecz zawsze pozostanie w pamięci naszej...
w sercach i duszach tysięcy ludzi...
oby i w Waszej...
amen
 
Cześć.Musiałam wyjechać.I od razu po powrocie,pierwsza myśl,sprawdzić co u Mai.......a przecież nawet nie chwile nie zapomniałam....
Nadal nie mogę uwierzyć...dlaczego.............
Śpij Majeczko kochana
[*]
Nie wiem co napisać......robię to co wy,oglądam zdjęcia,czekam,nie wierzę,płaczę.......
Moniko,Marcinie,jesteśmy z Wami.......
dobranoc cioteczki.Oczywiście się dołożę,tylko dlaczego na taki cel..........:no:
 
madziu przelew poszedł
pozdrów Justynę jak tylko się z nią zobaczysz i niech ucałuje od nas Zosieńkę - niech malutka wraca do zdrowia i wynosi się z tego szpitala
to nie jest miejsce dla dzieci:no:
 
Moniko, Marcinie. Przyjmijcie najszczersze kondolencje. Przykro mi.
Majko, śpij spokojnie w Niebie. Pan Bóg się Tobą zaopiekuje. (*)
 
Mońcik,tak bym chciała Wam ulżyć.......tak bym chciała,że Maja była..............
Pamiętaj,my tu dla zawsze będziemy na Ciebie czekać zawsze będziemy mieć w sercach te śliczne oczka.......
 
reklama
ja tez co chwilke wchodze na zdjecia Mońcik na fotosiku...... czarna rozpacz.....

ja tez napewno bede na pogrzebie, tak samo jak bylam na pogrzebie Oliwki.... :-( pewnie pogrzeb bedzie w Gliwicach? Monia... co u niej?..... ciagle mysle o nich.....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry