reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Haniu....wiesz ty co....
ja to naprawdę myślę że jakiś teścik z apteki by ci się przydał wiesz...:)))
Bo ciśnienie dziś w normie...no chyba że szlałaś w nocy i masz prawo być zmęczona...ale te płacze i senność hmhmhm......
Trzymam mocno kciuki!!!!!
 
reklama
Hehe - no jak coś będę wiedziała, to Wam się pochwalę. :)

A ta senność, to przez zjedzony w pracy obiadek. Hihi - dobra rybka dzisiaj była!!!
 
Witajcie dziewczyny:)

Hanus mi tez tak jakos dzidziusiem "zapachnialo"...Daj Boze, zycze Ci Fasoleczki z calego serca...Fajny bys miala prezencik na Dzien Kobiet:)::-)

Pozdrawiam Was wszystkie,milego popoludnia i udanego weekendu Wam zycze...
 
No to ja się odzywam.
Już miałam nadzieje ze jednak zrezygnuje z przyjazdu a tu jednak się pojawiła.- Oczywiście żartuję.
Monia śpi padła w końcu a więc żadnego z niej pożytku ani nie zajmuje się Weroniką ani Małgosią a o skopaniu działki nawet nie myśli ja nie wiem, po co ona tu przyjechała odpoczywać czy co?.
Weronika jest marudna wiec do nikogo nie idzie coś ją ta choroba nie opuszcza i jak by było coraz gorzej a jej pediatra nie przyjmuje dzisiaj oby nie trzeba było jechać do szpitala, ale myślę, że nie będzie aż tak źle.
Dziękujemy za pozdrawiania i buziaki –również je dla wszystkich przesyłamy.
A mam prośbę jak gdzieś jest ładna pogoda to prześlijcie ją tu do nas, bo u nas jest pochmurno.

19950603300114.png


200103251972.png




200601222156.png




e105be3d5f37b1e1med.jpg
 
Doris już Ci przesłałam trochę wiosny...u nas w pełni.
Bawcie się dobrze!
 
Doris ..... :-D:-D:-D, śpi no to jakie atrakcje na noc macie ;-);-);-)
Pozdrowienia dla Was wszystkich,
Weronisiu nie rozchoruj się bardziej - myślę o Tobie słoneczko nasze.
 
Oj tak Monia śpi to jak tylko się obudzi to nockę macie dziewczyny zarwaną !!!
Doris ucałuj dziewczynki, a Weroniczko proszę mamusi nie chorować!!

Życzę wam dziewczyny jak najmilej spędzenia czasu !!

Miłego weekendu wszystkim życzę !!
 
Hello:-p
ja dziś mam wyjątkowo dobry nastrój ...........pewnie dlatego, ze byłam na zakupach :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

HANUŚ mi też pierwsze co zaświtało w głowie po twoich postach to myśli "nas dwoje nas troje " :-p;-):-) fajnie by było :tak:

Choróbsko sio od Weroniczki !!!!!!!!!!!!1:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Masz racje Doris na co komu taki gość co śpi ;-):-p:-D:-D:-D
A tak poważnie to życzę Wam udanego spotkania i dużo zdrówka dla dziewczynek!!!!!!!!!!!!!
 
Oj tak Monia śpi to jak tylko się obudzi to nockę macie dziewczyny zarwaną !!!
Doris ucałuj dziewczynki, a Weroniczko proszę mamusi nie chorować!!

Życzę wam dziewczyny jak najmilej spędzonego czasu !!

Miłego weekendu wszystkim życzę !!
a ja się pod tym podpiszę:tak:...
 
reklama
Nie no naprawdę Mońcik, pojechałaś w gości i nawet działki skopać nie chcesz? ;-):-)
Ale Wam fajnie dziewczyny, że jesteście teraz razem. Mocno ściskam i całuję!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry