reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Maju(*)... Pszczółeczko Kochana pamiętam....myślę o Tobie każdego dnia...wierzę że kiedyś dane mi będzie poznać tę Wielką Małą Dziewczynkę która poruszyła i zjednoczyła tak wiele serc ludzkich...
Moniu, Marcinie, Pani Areto...ściskam mocno...
moje mysli są niemalże identyczne, kochane........
Moniko,Marcinie,Pani Areto....przesyłam duużo ciepłych promyczków..
Maju,Oliwko...Wam także...myślami z całą Waszą rodzinką...
 
reklama
i znów mija kolejny miesiac tych miesiecy bedzie tak duzoo duzooo ale w sercu pozostałaś Aniołku na zawsze Niech Ojciec Nas wszystkich da siłe Twoim najbliższym pomoże spełniać ich marzenia bo są tego warci zasłużyli na odrobine radości w życiu....

MAJU pamietam i co wieczór myślę o Tobie
 
Sytuacja się powtórzyła. Mija kolejny miesiąc bez bliskości naszego Majcika, wczoraj był 19 dzień miesiąca, z czego kompletnie nie zdawałam sobie sprawy...a jednak serce moje rwało się na miejsce jej spoczynku. Umyliśmy pomnik, postawiliśmy świeże kwiatki i znicze, ozdobiliśmy, pomodliliśmy się, ciężko było mi odejść... Dopiero dzisiaj, wchodzę na forum i czytam Wasze posty - właśnie zdałam sobie sprawę, że wczoraj minęło 5 pełnych m-cy, kiedy to ostatni raz trzymałam ją za rączkę. Kocham, kocham, kocham...mało powiedziane!

 
Po raz kolejny moje serce płacze...

Maju...wierzę że tam w Niebie beztrosko bawisz się ze swoją siostrzyczką i innymi Aniołkami...radosna i zdrowa....

Monia...przytulam do serca...
 
ohh..Moniu..tak bym chciała Cię przytulić, zdjąć ciężąr,smutek z serca:-(Na nowo żal w serduchu się rozniecił...
Piękny pomnik, naprawdę...:-(
Maju,Oliwio..jesteście Tam...tak jak napisała monika3: "Maju...wierzę że tam w Niebie beztrosko bawisz się ze swoją siostrzyczką i innymi Aniołkami...radosna i zdrowa...."
Moniś Twe serce czuło że to właśnie ten dzień,kolejny miesiąc..instynktownie...Kochana przytulam, modlę się za Was Wszystkich gorąco....
 
ohh..Moniu..tak bym chciała Cię przytulić, zdjąć ciężąr,smutek z serca:-(Na nowo żal w serduchu się rozniecił...
Piękny pomnik, naprawdę...:-(
Maju,Oliwio..jesteście Tam...tak jak napisała monika3: "Maju...wierzę że tam w Niebie beztrosko bawisz się ze swoją siostrzyczką i innymi Aniołkami...radosna i zdrowa...."
Moniś Twe serce czuło że to właśnie ten dzień,kolejny miesiąc..instynktownie...Kochana przytulam, modlę się za Was Wszystkich gorąco....
podpisuję się pod tym bo łzy ciekną i nie wiem co pisać ...........................
 
reklama
Podpisuję się pod postami dziewczyn. Monia, pomnik przepiękny. Dziewczynki na pewno są razem, bawią się, biegają po łakach, uśmiechają i z góry opiekują się Wami.

Oliwko, Majeczko... Nie zapomnimy...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry