reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
[*] Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie.
Światłość wieczna niech Jej świeci, gdzie królują Wszyscy Święci.
Gdzie królują z Tobą Panem, aż na wieki wieków, Amen.
 
reklama
KOCHANE DZIEKUJE WAM ZA TO ZE JETESCIE..I PAMIEC..
[*] Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie.
Światłość wieczna niech Jej świeci, gdzie królują Wszyscy Święci.
Gdzie królują z Tobą Panem, aż na wieki wieków, Amen.
MONIA TY MI TAK DUZO POMOGLAS...TAKŻE DZIEKUJE..
KOCHANE JA SIE TRZYMAM W SUMIE OK, GORZEJ CHYBA Z CIOTKAMI:-( ALE I ONE ROZUMIEJA WSZYSTKO...JEDNAK JUTRO POGRZEB I MIMO ZE DO TEJ PORY SPORADYCZNIE PLAKALAM(JAKOS BARDZIEJ ZLOSZCZE SIE NIZ PLACZE:-() TO W TYM DNIU NA PEWNO PORYCZE JAK BOBR....A PO POLUDNIU MAM BIOPSJE..KURCZE WSZYSTKO NARAZ ALE TRUDNO, DAM RADE:tak:BABCIA BYLA SILNA I DZIELNA DO KONCA, JA TEZ BEDE.
I WIEM ZE NIE STANE SIE NAGLE Z DNIA NA DZIEN NIE WIADOMO JAK RELIGIJNA, NA PEWNO NIE DOROWNAM MONI:-( ALE STARAM SIE I BEDE STARALA ZYC LEPIEJ, PEWNIE NIEKIEDY ZAPOMINAM SIE, NIEKIEDY NAWET CZESTO ALE MAM NADZIEJE ZE CHOC STARANIA MOJE BOG DOCENI...
JESZCZE RAZ DZIEKI-ZA TO ZE JESTESCIE..
 
oczywiscie nie zapomne dzieki komu mialam przyjemnosc was poznac wirtualnie i nie tylko...moniu pamietam i bede pamietac o twoich wspaniałych aniołkach...
maju..oliwko...
 
Kasiu, najszczersze wyrazy współczucia. Bardzo mi przykro:(
Ściskam Cię mocno

(*) (*) (*)
 
raz jeszcze kochane dziekuje...
ja nie dosc ze po ceremonii to takze po biopsji..jesli chodzi o pogrzeb..pieknie bylo...naprawde..byly lzy i rozpacz, ale pozniej z czasem bedzie nam lzej..ksiadz tak pieknie kojaco przemawial...
biopsja nie taka straszna:) najgorzej ze siedzace na poczekalni babsko nastraszylo mnie ze boli ze po tez i przelykanie itp...a to na pewno jest sprawa indywidualna i zalezy od ilosci guzkow pewnie..i kolejny szok-mialam szczescie ze przy lekarzu wykonujacym biopsje byla moja lekarka. i mowi ze pamieta mnie i tu maja lepszy aparat wiec usg dokladniejsze bedzie:) i sie okazalo ze...w czesci podbrodkowej jednak nie ma guza:) mam nadzieje ze tak jest:) a ten na tarczycy jest malutki..wynik w poniedzialek wysla mi poczta..teraz tylko czekac.....
no i ostatnia poki co grubsza i powazniejsza dla nas sprawa to operacja Dominika, ktora zbliza sie wielkimi krokami..ale musi byc dobrze:)
pozdrawiam was wszystkie serdecznie:)
 
i ja pominę ten post :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
szkoda klikania na takie dogryzliwe posty:no::no::no::no:

pozdrawiam i zyczę miłego wieczoru !!!!!!!
 
reklama
Kurcze, zeus, czy Ty nie potrafisz dobierać innych słów, inaczej ubierać to co chcesz wyrazić? Jesli Twoje posty mają wyrażać troskę o Monię, to wiedz, że zupełnie tego nie oddają - są tylko i wyłącznie jej obrażaniem.
Tak jak wcześniej obraziłeś Kasię, a teraz przychodzisz i mówisz, że nie to chciałeś powiedzieć.... ale powiedziałeś!! I teraz przepraszając Kasię, jednocześnie po raz kolejny obrażasz Monikę. Tak nie można!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry