reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No tak, powalczymy.
Dziś bedziemy rozmawiać z profesorem o tracheotomii, dowiem sie wiecej, poprosimy tez o tydzień zwłoki, aby dać małej jeszcze szansę.

A w sprawie warunków w szpitalu, to wszystko można zrozumieć - ja juz zaliczyłam z Mają ok 3-4 oiomów różnych szpitali i wszędzie były takie spore sale, do 10 pacjentow. To chyba Szczecin ma takie fajne warunki :) I ja to rozumiem.
A żeby była jasność w Poznaniu...wszystko jest do zniesienia, tylko te gierki w szybkie wypraszanie... Chcę żebyście wiedzialy, że profesor robi dosłownie wszystko co w jego mocy aby postawić nowy pawilon kardiochirurgi. Stworzył swoje Stowarzyszenie, ktore gromadzi środki na budowę jego warsztatu, pewnie z takimi warunkami, jakie nam się marzą, i jemu też. Razem z Marcinem zrobimy ile nam się uda, oby mu w tym pomóc. Juz teraz profesor wiele sprzetu zakupił dla szpitala z tego Stowarzyszenia. Bez problemu można oddać na ten szczytny cel sój 1 % podatku.
No ale siostry...są takie, które pozabierały w święta dla swoich dzieci?wnuków? maskotki Misie, jakie nasze dzieci dostały na oiomie na Gwiazdora od studentów. To nas zamurowało totalnie. Jaka bezduszność, żeby chorym dzieciom zrobic cos takiego...chyba myślały, że my jesteśmy jakieś ciemne, że tego nie zauważymy. Normalnie wolna amerykanka. Oj czuję, że się miara przebrała...
Szkoda, że akurat przy nas to wychodzi...ale profesor musi sie o tym dowiedzieć.
 
reklama
Mońcik, to co piszesz o tych maskotkach.. normalnie szok. Ja bym to nazwała skandalem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Matko jak tak można pozabierać chorym dzieciaczkom maskotki:szok::wściekła/y: draństwo:no:.

Trzymamy kciuki za Majeczkę oby udało się przełożyć tracheotomię i oby Majeczka sama sobie poradziła z oddechem:tak::tak::tak:. Pozdrawiam was MMM:-)
 
Aż mi się w głowie nie mieści ile muszą przejść rodzice chorych maluszków :-:)wściekła/y::no:
Tak jakby mało było cierpień związanych z chorobą dziecka...

Mońcik...życzę Wam wytrwałości...i ucałuj Maję i powiedz jej że nadal prosimy pokornie o zdrówko dla niej...
 
To wiem:tak:
Ja się pytałam dlaczego jest taki strach przed tracheotomią?
Co lepsze tracheo? czy respirator za długo w jamie gardłowej?
Bo stwierdzam, że obrażenia krtani /właśnie po respiratorze zbyt długo/ są bardzooooo ciężkie do rehabilitacji i długoooo trwa.
A po tracheo zostaje tylko blizna...


Ktos pytał, co to trachotomia, dlatego pisalam... Strach jest zawsze, bo to nie jakas tam blizna, tylko kolejna blizna, kolejna celowo zrobiona dziura, w ktora ktos wetknie kolejny kawalek aparatury. Z tego co mówią lekarze, to ma glównie zalety, ale wszyscy oni równoczesnie odwlekają, jak mogą ostateczną decyzję o tracheo... A co to może oznaczać...?
 
Coś mi nie wyszło z cytatem... :)

I dla Doris: mój Andrzej jest teraz w szpitalu w Zdrojach. Fajny malutki odzdział (w sumie 7 łóżek, ale nie wszystkie zajęte). Wcześniej byłam na Unii - to wiesz - tam też bywało nie aż tak różowo, ale lepiej niż w Poznaniu.
 
Ze co te siostry zrobily????????????????????????????? :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
jak tak w ogole mozna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Moncik daj namiary na to Stowarzyszenie profesorka to my dorzucimy swoj 1 %:tak:
No i ucalowania dla Majeczki i Zosi;-)
 
Szok.... Jak można zabrać chorym dzieciom zabawki?? Nieeeee, w życiu nie zrozumiem takiego braku serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((((
 
Ja pierdziele!!! Dla mnei to jest niezrozumiale!!! Jak mozna takim malym,chorym dzieciaczkom zabrac prezenty,ktore im sie naleza??? Z jakiej "paki" pielegniary sobie je zabraly??? :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
Nic tylko podac to do tv!!!
Co za BESZCZELNE BABSKA!!! :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:
 
reklama
O rany:szok::szok::szok::szok::szok:
to już normalnie jest kradzież:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mońcik skarbie, postaraj się pogadać z profesorem o tym wszystkim
oczywiście spokojnie, i bez jakiś złych emocji
wyjaśnij jak to wszystko wygląda, bo to nie jest normalne
a jak nic to nie da, to /jeśli się zgodzisz oczywiście/ to poinformuję o wszystkim odpowiednie media... może one coś zdziałają:tak:

Co do tracheo - zauważcie, że u dorosłych jest ona szybciej, częściej i chętniej robiona, bo rzeczywiście ma mniej skutków ubocznych niż długotrwałe używanie respiratora
A u dzieci, które są silniejsze /a u Majeczki to bardzo widać/ lekarze zwlekają, bo wolą, aby ona sama się przemogła i oddychała. Ale, serio, nie ma się co bać tracheo...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry