reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
bardzo mi przykro... strasznie smutno...
Maju bylas bardzo dzielna i silna, teraz juz nic zlego Cie nie spotka.
[*]
 
reklama
Boże.... nie spodziewałam się tego... to straszne i niesprawiedliwe.....

Majeczko, najpiękniejszy Aniołku, bądź szczęśliwa tam, gdzie już nic Cię nie boli, gdzie możesz z innymi Aniołkami a przede wszystkim z Oliwką bawić się wreszcie do woli, gdzie nie będziesz przykuta do łóżeczka.... i proszę Cię, bądź każdego dnia blisko Twoich Rodziców, spraw by poczuli, że Ty jesteś już szczęśliwa i spokojna.... pomagaj im i spróbuj nieco ukoić ich ogromny ból. Przychodź do nich w snach, wesoła i radosna. Będziesz w naszych myślach i modlitwach już zawsze i wszyscy, którym Twój los był bliski, będą wspominać Twoje przepiękne oczka i śliczną niewinną buzię... Majeczko, tak strasznie żałuję, że nie dano Ci więcej czasu bo tak cudowna istota jak Ty powinna cieszyć się życiem tutaj - a nie tylko po drugiej stronie.... :sad::sad::sad::sad:

Moniko i Marcinie, płaczę razem z Wami, choć na pewno moj ból jest niczym w porównaniu z Waszym. Chciałabym móc zabrać od Was choć odrobinę rozpaczy po stracie Majeczki, będę zawsze modlić się i myśleć o Was. Jesteście wspaniałymi ludźmi i nie chcę pisać otwarcie co czuję na myśl o tym, że ludzi takich jak Wy spotyka w życiu tyle okrucieństwa i niesprawiedliwości...
Choć Mai nie ma obok Was fizycznie, na pewno będziecie czuli Jej obecność i miłość każdego dnia swego życia. Tulę Was mocno do serca.
 
[*] Maju odpoczywaj w spokoju. Niech aniołki wezną cię pod swoje skrzydła.
Monika bardzo ci współczuję. Nie załamuj się, bądź silna.
 
Tak bardzo mi przykro.
Dlaczego, tak sie to skończyło?????????????????????

znicz1pv3zr6.jpg
 
reklama
Nie wierze...dlaczego...przeciez mialo byc inaczej:(:(...
Moniczko i Marcinie przesylam Wam wyrazy wspolczucia i prosze zeby Bog dal Wam sily przetrwac ta tragedie...To takie niesprawiedliwe:(:(...
Majeczko Aniolku mam nadzieje ze juz Cie nic nie boli i bawisz sie u Bozi ze swoja siostrzyczka Oliwka:)...Kocham Cie Aniolku...
(*)(*)(*) dla Ciebie Skarbeczku...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry