reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Madziu ... jesteś kochana ... i niezastąpiona!!! Oczywiście dołączam się do akcji z wieńcem ...

... mnie również jest strasznie ciężko ... ciągle myślę o tym co się wydarzyło ... po prostu nie mogę przestać ... na oknie płonie już któreś z kolei światełko dla naszego kochanego Aniołka naszej cudownej Majeczki
[*] ...
 
Ja tez wplace... Wieczorkiem... Bo teraz nie jestem przy swoim komputerze,wiec nie mam dostepu do przelewow...


[*] [*] [*] MAJECZKO... :-( :-( :-( [*] [*] [*]

A mialam juz nie plakac... :-(
 
zielono_mi potrzebujesz do tego co podała Madzia kod SWIFT banku w którym Madzia ma konto
 
Nie ma za co....
Ja też ciągle płacze.......siedzę tu i czekam...na co????? nie wiem.
Spaliłam obiad dzisiaj.......w domu bałagan....nawet w kościele nie byłam-wiem że nie ładnie :(
Postaram się iść wieczorem.
U mnie też światełko się pali cały czas....
Boże.....serce mi się rozsypało na drobne kawałeczki...
a przecież mój ból to napewno nic w porównaniu z ich bólem.Boże :((((
Muszę narazie wyłączyć komputer....ale wrócę potem
Buziaki lda was kochane dziewczyny- to wy byłyście z Monią od początku....to wy walczyłyście o pieniążki....to wy jesteście wyjątkowe!!!!
 
nie wiem, czemu nie chciało mi edytować?
wklejam dla osób zagranicą:
SWIFT BOŚ: EBOSPLPW
 
Madziu ładny wieniec z żywych kwiatów kosztuje od 500zł. Ostatnio moi rodzice kupili dla zmarłego dziadka - był z żywych białych kalli, róż czerwonych i anturium, na spodzie z żywych roślin - iglaki i liście palmy do tego atłasowa szarfa z ręcznym napisem - zapłacili 650zł.miał około 1m wysokości.
Opisałam dla przykładu.

oj, no to jest trochę do nazbierania... Załóżmy, ze średnio wpłaty będą po 10 zł, to musiałoby wpłacić min. 50 osób. Damy radę, prawda?:)

Kochana Majeczko, nie widziałm Cię na oczy, a tak Cie pokochałam... Nie sądziłam, że to możliwe. Teraz pozostaje nam wspierać Twoich rodziców, kruszynko. Wspaniałych rodziców i wspaniałych LUDZI!!!
 
Madziu - ja równiez przyłącze sie do wieńca, wieczorem przesle pieniązki, ja najprawdopodobniej będę z mężem na pogrzebie :-( Majeczki
[*] bo mieszkamy niedaleko

tylko że ja w to wszystko nie wierze!!!!!!!!!!!!!!! Boże..................... !!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Nie wierzę w to co się stało :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Maju zawsze będziesz w moim sercu
[*]
[*]
[*]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry