Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Madzia ja mam taka propozycje ze jesli zostana jakies pieniazki to po prostu wplacisz je na konto Malwinki czy prof. Wojtalika
Też proponuje niech każdy wpłaci ile może, a nadwyżkę - o ile bedzie - przekażemy na jakąś fundację (może dla Malwinki, może na klinikę), to też dobry sposób uczczenia pamięci Mai.
myślę, że to nie jest zły pomysłAlbo niech Monika zadecyduje na jaki cel je przekazac...
niestety chyba niktCZY KTOŚ WIE CO U ZOSI?!

też mam nadziejęmam nadzieję, że Monika nie wykasuje tych zdjęć...
oglądałam i wyłam...
CZY KTOŚ WIE CO U ZOSI?!
Ja równiez uważam, że najlepiej przekazać ew. nadwyżkę piniędzy na jakąś fundację (dla Malwinki, innego dziecka lub dla profesora)
Co do wieńca to ufam Madzi że dobrze wybierze... podpowiem też tylko żeby wieniec nie był za duży. Sama wiem z doświadczenia :-( że grobki dziecięce są malutkie nie można przesadzać z wielkością wieńca.
Majeczko! (*)