reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam Też zapalę świeczkę, pomodlę się za rodziców i za Majeczkę :-( tylko tyle mogę zrobić, choć bardzo chciałabym im pomóc aby ich serduszko do nich wróciło. Pozdrawiam was bardzo mocno 3majcie się choć wiem, że to bardzo trudne, jeszcze na pewno nadejdą chwile radości i szczęścia musi tak być nie ma innego wyjścia.
 
Madziu wieniec na pewno spodoba się Mackowi. bardzo ładny wybrałaś. Szkoda,ze to nie zabawka........
 
Karlam, może dostępny jest tylko dla przyjaciół (bo jest taka opcja) - ja go nie widzę :no:


[*]
[*]
[*] Dla Naszego Aniołka
 
a wyjasnila sie przyczyna smierci ?????????

Wiecie co???
Tak strasznie, strasznie sie boje...
ze przyczyna.... ech..
ze moze byc blaha...
ze mozna bylo wczesniej cos, ze ten szpital...
ze te pielegniarki....
ktos czegos nie zauwazyl, popelnil blad...
czegos nie sprawdzil, nie zrobil...
strrrrrrasznie sie boje...
przepraszam:sorry2:
musialam to napisac
to siedzialo we mnie

Aha - Madziu!!! super, ze z synkiem dobrze:tak:
A co on pokazal/zrobil??? oswiec nas, prosze:)
 
pamietajcie, że jeszcze dojdzie trochę pieniędzy z przelewow zagranicznych:tak:
do mnie jeszcze nie doszły...
jak jakieś pieniądze do mnie dojdą, to na pewno poinformuję
Ja wysłalam wczoraj własnie na Twoje konto kate_less, mam nadzieje ze najpóźniej jutro juz będą.

Ja też zapale w piątek o 11.00 czasu polskiego światełko dla Majki.
 
Madziu jak dla mnie rowniez nie potrzebne jest zadne potwierdzenie! I mysle ze bardzo dobrze wybralas kwiatuszki!!!

Ja w piatek niestety tylko myslami bede z rodzicami Majeczki.... pomodle sie o 11...
 
I ja śpieszę z najlepszymi życzeniami dla Weroniczki!
Księżniczko życzę Ci zdrówka, niech miłość i uśmiech otulają Cię każdego dnia!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry