reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mońcik, ............... nie umiem pisac lzy leja sie po twarzy tak bardzo ci wspolczuje.........Boze drogi daj im sile
 
reklama
..........mnie serce dzis pękło.............ja..juz nic nie wiem.....................
 
Monisiu, kochana, dziękujemy, że do nas zaglądasz. Znowu płyną łzy... Chociaż nie chodzę do kościoła, nie wierze zbyt mocno w Boga, to jednak modlę się tak jak potrafię za Majeczkę,a także za Was kochani. Będę z Wami myślami w ten ciężki i trudny dla Was dzień, tak jak jestem teraz.

Zosieńko, Skarbie, walcz i bądź dzielna!!! Nie poddawaj się!!!
 
Moniko tak bardzo ci współczuję...... modlę się za siłe dla Was..nie umie napisać nic co by ukoiło Wasz ból....jesteśmy z Wami
 
Mońcik ............. nie mogę nic napisać ...... płaczę i płaczę .... Boże kochany proszę ... błagam daj im siłę przetrwać to wszystko ...

Majuniu dla Ciebie Kwiatuszku
[*]
[*]
[*]

 


Zaglądam tu co chwile i ściska mnie za gardło.

Nie , nie chyba bym nie dała rady...

MODLE się




"Gdyby miłość i łzy potrafiły wskrzesić

byłabyś z nami…”

Jesteś w naszych sercach {*}

 
Moniko jesteś wielka podziwiam Cię .........łzy płyną mi po policzkach jak czytam twój post o tych zakupach o sukieneczce którą mialaś upatrzoną ,ale na zupełnie inną okazję...........piszesz że nie masz sily .Ale ty masz jej bardzo dużo,zaglądasz tu ..piszesz do nas dzielisz się swoimi emocjami a na to potrzeba duzooooo siły i wiary ....Ja jej tyle nie mam
ciężko mi się robi na sercu że jeszcze was czeka pożegnanie......cała ceremonia pogrzebu jak tylko sobie pomyślę ..................hliphlip
A najgorsza będzie chyba póżniej ta tęsknota ,zresztą sama nie wiem.........wszystko nie miało tak się skończyć ..................

Co do Zosi to współczuje bidulce ile ona cierpi,a jej rodzice razem z nią!!!
Bedę sie też za nią modlić tak samo jak za Majeczkę..

Majeczko kochana wspieraj swoich rodziców tam z góry z Nieba oni tego potrzebują..

(*)(*)(*) MAJECZKO PAMIĘTAMY
Moniko i Marcinie Modlimy się za was

Serce Malwiny
 
reklama
............... łzy same płyną ................. sukienka............ trumienka.............pogrzeb......... Boże, dlaczego??????????????
Ja cały czas w domu palę świeczuszkę dla Majeczki.


[*]
[*]
[*] Dla Naszego Aniołka
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry