reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kurcze...ale mnie rozbawil post Doris...:-D:-D:-D
Bawcie sie dobrze kobietki....przesyłam wam buziaki;-)

A ty Weronisiu....szybciutko zdrowiej....szybciutko!!!!:tak:
 
reklama
Dzień Dobry wszystkim !

Miłego dnia chciałam wszystkim życzyć !
Monia i jak Doris zagoniła Cię do robotki !?

A jak dziewczynki ? Calineczka Lepiej ?
Ucałuj dziewczynki od Cioteczki !!!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I SPEŁNIENIA MARZEŃ Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA


 
Czesc dziewczyny :)

Ale numer, ja w Szczecinie a piękne słoneczko zostało w Gliwicach - tutaj wciąż szaro i buro. Mariusz chory, Calineczka chora, Gosia juz prawie wykurowana, tylko Doris sie trzyma, może i ja coś przywiozę do domu...?
Działki jeszcze nie skopałam, gdzie w taką szarówkę. Weronika to taka aparatka, że nawet w takim stanie daje czadu.
Mamy sporo planów z Dorotą, więc w sumie nam pasuje, że jej M jest na L4 :tak:
Kurcze, tylko ja dospać muszę, albo się przestawić.
Dzisiaj Nasze Swięto... wszystkiego dobrego KOBIETKI :-)
 
Dzień dobry. Ostatnio mało pisze,ale was podczytuję.
Moniko fajnie,że macie z Doris tyle planów, ze odpoczniesz .. czego wam życzyć.. chyba tylko dobrej pogody:tak:.

Wszystkiego najlepszego kobiety z okazji naszego święta:-)


Pozdrawiam.
 
Wszystkiego Najlepszego dla Was Dziewczynki.....:-)

Ja dziś od meża dostałam smska z życzeniami....hehe...zadzwonił tata, kolega którego spotkałam na spacerku też złożył mi życzenia i wycałowałam Filipka...:tak:...to taki prezent od niego dla mnie hehheh:-D

A poza tym zapomnieli o mnie...hmhmhm...nieładnie...
ale jeszcze trochę czasu jest więc kto wie?! ;-)

Moniś bawcie się dobrze.....ucałuj dzieci od nas!!!
 
witam...
ja również życzę Wam Kobietki wszystkiego naj..naj..naj...i spełnienia wszystkich marzeń:tak:...
Mońcik...dośpij albo się przestaw i realizujcie z Doris swoje plany:tak: ... całuski dla Calineczki i Gosi no i dla Was Dziewczynki:tak::-)...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry