reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Doris i Mońcik - Sczecin, Park Kasprowicza :)

77fb2f583dc8bef2med.jpg
To w Szczecinie już wiosna? Ja też tak chcę!!! :tak: Trzymajcie się Dziewczyny!
 
reklama
To w Szczecinie już wiosna? Ja też tak chcę!!! :tak: Trzymajcie się Dziewczyny!

ja też ..........:))

mi Sie Normalnie Otworzyla Strona Majeczki..

mi też normalnie !!!!!!!!!!!

na moje oko są to krokusiki:-)
Mońcik super fotka...no ale z takimi modelkami i w tak cudnych okolicznościach przyrody nie może być inaczej:tak:

zgadzam się !!!!!!!

i ja skrycie karmię się taką nadzieją:zawstydzona/y:
i ja mam taką nadzieję zapraszam na północ !!!!!!!!


ciekawe jak tam Madzia po testach???
własnie mam nadzieje i wierze ze zdała!!!!

Foteczki super ! i te na stronie domowej Doris też calineczka cudna!
Oj Mońcik chyba jednak bedziesz musiała przekopac działeczkę bo Doris nie da Ci spokoju i nie puści cie do domku!
 
... Jutro mój mąż wybiera się z rana na działeczkę no i nie uwierzycie, co Monika na to??-za miast się ucieszyć, że w końcu będzie miała szanse się popisać i skopać działeczkę to ona niestety ucieka jedzie do jakiejś koleżanki do Gryfina i znów z kopania nici coś mi się zdaje, że będę musiała jednak sama ją kopać, bo zawsze coś ona wymyśli no nic jeszcze mamy tydzień do świąt może jednak się uda.

Ja jestem z Gryfina :tak: Moniko cieszę sie, że będziesz tak blisko mimo, że się nie spotkamy.
 
tak Więc Kochne Kobitki Słodkich Snów Wam życzymy:) Oby Pogod Była Taka Jak Na Zdjęciu Moni I Doris:) Bo Teraz Za Oknem Wieje I Leje, A Tu Jeszcze Gadja Ze Na Dniach Zima Ma Byc.........a Ja Chce Wiosny!!!
 
Ale się działo:tak:

Tynka - biedne dziewczynki:-( i gratki dla męża:-)
Moniko...... och, jaka Ty jesteś kochana, dobra i mądra, bardzo mądra:tak:
Majeczko (*) Pszczółko................ buuuuuu

Ja też mam rodzinkę w Starym i Nowym Sączu:-D
ale nie znam ich w ogóle
a to podobno rodzinne miasta rodziny SKOCZEŃ:confused:

Idę spać...
praca zaliczeniowa napisana
nawet nieźle

BUZIAKI:happy2:
 
WITAM WAS SERDECZNIE:tak: OJ DZIAŁO SIĘ DZIAŁO;-):-D
KATE_LESS UWAŻAM TAK SAMO.... MONIŚ JESTEŚ BARDZO KOCHANA, BARDZO MĄDRA I JAKA DOBRA!:tak:BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE MIAŁAM OKAZJĘ POZNAĆ CIEBIE OSOBIŚCIE:tak:
JA TAKŻE ZAWSZE JUŻ BĘDE MYŚLEĆ, PAMIĘTAĆ TWOJĄ ŚLICZNĄ, KOCHANĄ PSZCZÓŁECZKĘ...BĘDE MODLIĆ SIĘ ZA NIĄ,ZA WAS I DO NIEJ, ANIOŁKA KOCHANEGO...WIDZIAŁAM TWOJE OCZKA...MAJA
[*] MA TAKIE SAME...SĄ ŚLICZNE...MĄDRE...GŁĘBOKIE...

PRZEPRASZAM ŻE TYLE NAPISAŁAM, CHCIAŁAM TYLKO POWIEDZIEĆ, ŻE MIMO IŻ MAŁO O MAJECZCE PISZĘ , ONA JEST/WY JESTEŚCIE W SERCU MOIM..
 
a Ja Nie Mam Rodzinki W Rzadnym Sączu:(
wogole Tamte Strony To Znam Ze Zdjęć:(
moze Kiedyś I Tam Dotre?:)
 
Witam Dziewczyny!!!
Kilka godzin bez forum, a tu tyle do nadrobienia... ;))
Cieszę się, że miałyście możliwość się poznać Kasiu. Ja też chciałabym poznać osobiście wszystkie E-cioteczki. Może kiedyś uda się to zrealizować!!!

Moniś, piękne foto. Fajnie się tam macie z Doris!!!

Pozdrawiam Was wszystkie laski!! :)
 
reklama
witam i ja...
Ja też chciałabym poznać osobiście wszystkie E-cioteczki. Może kiedyś uda się to zrealizować!!!
mam tak samo...:tak::tak::tak::tak:

pozdrawiam Was wszystkie i ściskam i życzę miłego dnia...u mnie jak na razie ładnie się zapowiada...świeci słonko i jest fajniutko...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry