reklama

Proszę pomóżcie Mai!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez NikaMD, 22 Sierpień 2007.

1. NikaMD

NikaMD Fanka BB :)

Witam Was!
    Na podforum Niemowlaki natknęłam sie na wątek o tytule
    "Proszę pomóżcie Mai!!!". Przeczytałam, potem przeczytałam pamietnik mamy 7-miesięcznej Mai- dziewczynki z bardzo poważną wada serduszka i postanowiłam rozpowszechnić go gdzie się da. Dziewczynce można uratować życie, polscy kariochirurdzy nie podęjli sie operacji, operację trzeba wykonac za granicą, znaleźli lekarza, potrzeba zebrac 500 tys euro.

Fundacja "Zdążyć z Pomocą"
    PKO BP 15 0/ WARSZAWA
    90 1020 1156 0000 7002 0051 6088
    z dopiskiem NA LECZENIE I REHABILITACJĘ MAI BŁOŃSKIEJ

Łzy cisna sie do oczu, mała Maja jest sliczną dziewczynką i walczy o życie, trzeba jej pomóc. Wysłałam im pieniążki, pomóżcie i Wy, ziarnko do ziarnka ...

Tutaj jest wątek na Niemowlakach:
    http://www.babyboom.pl/forum/niemowlaki-f16/prosze-pomozcie-mai-11243/

A tutaj jest pamietnik mamy Mai:

NIVEA body GOOD BYE CELLULITE - Zwalcz celullit! - portal społecznościowy

trzeba sie zarejestrowac, lub zalogowac na tego uzytkownika (zalozylam takiego):

e-mail: niktnikt@poczta.onet.pl
    hasło: nikt123

Po zalogowaniu pojawi się na górze strony panel "Cześć niktnikt!", kliknijcie na napis "użytkowniczki" i wyszukajcie uzytkowniczki "mońcik", kliknijcie na tą uzytkowniczke pod jej danymi bedzie przysk pamiętnik, klknijcie na niego, pojawi sie pamiętnik, potem kliknijcie na przycisk "pokaż" i już mozna czytać. Przeczytajcie ... i pomóżcie....

Dziewczyny które macie hody na BB, przesuncie jakos ten watek zeby było go wszedzie widać, da się tak??

2. Cudek

Cudek Ania mama Natalki i Zużi

Nika ND dziękuję, że pokazałaś na forum historię Mońcika...kurcze ryczałam jak czytałam ich pamiętnik. jedno jest pewne trzeba się modlić żeby było dobrze i o to ,żeby udało się zebrać pieniądze.:sick:

3. reklama
  4. NikaMD

Cudek ja tez buczałam jak czytałam ten pamiętnik :-(, cały dzień potem byłam bardzo przybita ta historią ... :-( Tak mi szkoda tej dziewczynki, jest taka śliczna. Przelałam im wczoraj pieniążki, pomogłam choc troszkę. Podziwiam Mońcik za jej siłę, modlę się za małą Maję i Bogu dziekuję, że mój Michaś jest zdrowy.

Nie powinno tak być, żeby życie małej niewinnej istoty było uzależnione od pieniędzy.

Mojej siostry męża siostry córeczka też urodziła się z dosyć poważną wadą serca, nie miała jakichś tam żyłek w sercu i miała dwie dziury w sercu. Była pod respiratorami, tlenem i tym całym mechanizmem, oni mieszkają w USA (nielegalnie), a mimo to trzy tygodnie po porodzie przeszła pierwszą operację, miało ich to kosztowac chyba 100 tys USD, ale poniewaz malutka była obywatelką USA-tam sie urodziła, pozałatwiali cos i Państwo zrefundowało tą operację. Teraz ma 8 miesięcy, zyje i ma się dobrze, wspaniale się rozwija, ma przejśc jeszcze jedną operację i bedzie zdrowa.

Miejmy nadzieję że historia Mai zakończy się dobrze.

5. edi

edi mamusia Wojtusia

Modle się za Majunię,a jak zanjdę chwilę to cosik jej przeleję.

6. Karlam1

Karlam1 mamy styczniowe 2007 Mamusia Michasia :o)

NIkaMD no dobrze ze podoklejalas ten watek gdzie sie da :-) wyreczylas mnie heheh :-) a co do Mai to jest naprawde cudowna ;-) widzialam ten jej caly asortyment medyczny :-( a mimo tego jest taka radosna :-)

7. NikaMD

8. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

Już przesłałam pare grosiczków dla Majulki. Teraz będę się za nią modliła.
    Rozesle ta wiadomość po znajomych, może komuś serduszko skruszeje .

Poleć forum