reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

    Nowa aplikacja do forum na smartfony

    Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Proszę pomóżcie Mai!!!

Monika77 7 czerwiec

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2007
Postów
983
Rozwiązania
0
jejku, i jeszcze ta zbieżność imion rodziców z naszymi (moim i mojego męża) :-:)-:)-(. Jak ja im współczuję, tym bardziej, że w mojej bliskiej rodzinie też była podobna tragedia. Mojego wujka córeczka zmarła po 3-ech miesiącach w szpitalu, a była to prawdopodobnie wina lekarzy, szpitala. Śliczna dziewczynka. Ona była długo wyczekiwanym dzieckiem, po 10 latach małżeństwa i 4-tym zapłodnieniu in-vitro.
Ach ten paskudny los..... Przepraszam, że to napisałam, ale od razu mi się to przypomniało, jak przeczytałam komunikat i musiałam to w końcu z siebie wyrzucić. A siedziało całkiem na dnie mojej pamięci, bo tam zepchnęłam to dawno temu... :-:)-(
 
reklama
Do góry