reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Proszę poradźcie

Dołączył(a)
15 Czerwiec 2009
Postów
1
Rozwiązania
0
prawie miesiąc temu zrobiłam 3 testy i wszystkie wyszły na plus, od razu zrobiłąm w labolatorium betę i wskazała 3 tydz. ciąży, dzień później poszłąm na usg ginekologiczne i lekarz powiedział że głowy nie daje ale widzi cos co może być pęcherzykiem bardzo wczesnej ciąży ale da się to dopiero stwierdzić za ok 2 tygodnie. Dzień później wyjechaliśmy z mężem w podróż poślubną (lekarz powiedział że nie ma przeciwskazń poza bezbośrednim opalaniem brzuszka). Jakieś dwa dni po przylocie na miejsce miałąm lekkie plamienie, które na następny dzień zamieniło się de facto w najzwyklejszy okres. Trwał tyle co zawsze z tym że popłyneły "skrzepy" i to dosyć dużo. Kilka dni temu wróciliśmy do kraju ale powiem szczerze, że jak na razie nie spieszy mi sie do lekarza (jakoś nie moge się przekonać i pójść). Czy sądzicie że po takiej ilości skrzepów które poplynely i był normalny okres moga być jakieś komplikacje i potrzebny zabieg łyżeczkowania??Proszę poradźcie, już naprawdę jestem strasznie zniechęcona do lekarzy (dodam, że wszystkie narządy mam w porządku i na swoim miejscu)
 
reklama

daaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Grudzień 2008
Postów
1 121
Rozwiązania
0
Powinnaś jak najszybciej pójść na usg dopochwowe. Nie zawsze macica oczyszcza się całkowicie sama i prawdopodobne, że zabieg może być potrzebny, choć niekoniecznie. To była wczesna ciąża i możliwe, że jednak wszystko samo się oczyściło. Lepiej to sprawdzić, bo jeśli coś by jednak pozostało, to może dojść do zakażenia.
 

13x13

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Maj 2009
Postów
4 473
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
hogata -daaa ma rację -jak najszybciej udaj się do lekarza. Wiemy tu wszystkie że są to ciężkie chwile i rozmowa z lekarzem też jest ciężkim przeżyciem ale nie wolno zaniedbywać przez strach swojego zdrowia!!! Niepotrzebne Ci są komplikacje...
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry