reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prosze powiedzcie jak to jest z tymi kaszkami i kleikami ...

Hej,

A może spróbujesz kaszki typu Sinlac? jest dość droga, ok. 20 PLN, ale idealna na początek do rozszerzania diety, a robi się ją wyłącznie na wodzie. Ładnie się miesza i jest słodkawa w smaku- moje dziecko, które jadło wyłącznie moje mleko, uwielbia tą kaszkę. Po niej bez problemu udało mi się wprowadzić inne produkty. Podaję ją do tej pory Małemu na kolację (a ma już 9 miesięcy). Inne kaszki zaś na śniadanie. Szczerze polecam.
A po niej- Zdrowy Brzuszek Nestle- bo są bez mleka i cukru i Holle - jaglana :).
 
reklama
O, tytanowa, dziękuję Ci za zwrócenie uwagi na ten cukier. Wyobraź sobie że "przeleciałam" wzrokiem nie raz skład w poszukiwaniu "cukru" a nie zwróciłam uwagi, że wpisali sacharozę... niedobrze. No cóż, odstawiamy zatem Sinlac, bo już mój Mały je prawie wszystko, a po co ma wcinać cukier. Musimy znaleźć coś innego dobrego na kolację, na wodzie. Dzięki!
 
Do góry