reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prowadzenie ciąży NFZ Częstochowa

Ankosik

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2021
Postów
210
Dzień dobry, proszę o polecenie ginekologa w Częstochowie, do którego idzie się dostać na NFZ. Będę chodzić prywatnie do dr Kowalskiego, ale chciałabym mieć też kogoś na NFZ, kto wystawi np. skierowania na badania. Próbowałam dostać się na NFZ do Nord medu, ale dodzwonienie się tam graniczy z cudem.
 
reklama
Dzień dobry, proszę o polecenie ginekologa w Częstochowie, do którego idzie się dostać na NFZ. Będę chodzić prywatnie do dr Kowalskiego, ale chciałabym mieć też kogoś na NFZ, kto wystawi np. skierowania na badania. Próbowałam dostać się na NFZ do Nord medu, ale dodzwonienie się tam graniczy z cudem.
Ja chodziłam do dr. Tomasza Strzelczyka do przychodni Wrzosowiak. Bardzo go polecam. Teraz pracuje też w szpitalu w Blachowni. Żeby się zarejestrować najlepiej podjechać do przychodni bo dodzwonić się do nich to też loteria. Jeśli już to najlepiej popołudniu dzwonić [emoji6]
 
Do góry