reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prowadzenie zajęć tanecznych dla dzieci będąc ciąży?

dreamaboutlove92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2023
Postów
29
Hej dziewczyny! Jestem na cyklu stymulowanym, jednak zastanawia mnie jedna rzecz. Mam swoja firme- prowadze zajecia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym w wymiarze 30 grup tygodniowo (kazda grupa ma zajecia 30 minut). Zastanawiam sie czy ten rodzaj pracy nie bedzie rzutowal na ciaze w przypadku kiedy w nia zajde. Wiadomo- to moja firma, a zastepstwa nie znajde od tak. Czy moze ktoras z Was wykonywala podobna prace, jak lekarz sie na nia zapatrywal? Kiedy musialyscie isc na zwolnienie? Wiadomo, nie moglabym skakac.
 
reklama
Na zwolnienie to się idzie jak są ku temu powody zdrowotne. Można wogóle nie musieć iść na zwolnienie.
Nigdy nie przewidzisz jak będzie przebiegała ciąża...
A w ciąży ruch jest wskazany 🤷‍♀️
 
Na zwolnienie to się idzie jak są ku temu powody zdrowotne. Można wogóle nie musieć iść na zwolnienie.
Nigdy nie przewidzisz jak będzie przebiegała ciąża...
A w ciąży ruch jest wskazany 🤷‍♀️
Tak, wiem, ze jest wskazany. Bardziej chodzi mi o to, ze pracujac z tak malymi dziecmi jestem chora srednio kilka razy w roku.
 
To jak zachorujesz, to dostaniesz zwolnienie.
Ogólnie - jeśli jesteś sama na DG, to zastanowiłabym się albo nad zatrudnieniem kogoś, albo po prostu na czas ciąży nie działała.
 
No narazie sezon infekcyjny za nami, wiec sie nie martw na zapas. Zachowaj tez odpowiednia higiene w kontaktach z dziecmi. Myj rece czesciej, mniej kontaktuj sie z nimi fizycznie.
Jesli chodzi o same zajecia to jesli robisz to przed ciaza to twoj organizm jest do tego wysilku przyzwyczajony i jesli ciaza bedzie niepowiklana to jak najbardziej mozesz dalej wykonywac swoja prace.
 
reklama
No narazie sezon infekcyjny za nami, wiec sie nie martw na zapas. Zachowaj tez odpowiednia higiene w kontaktach z dziecmi. Myj rece czesciej, mniej kontaktuj sie z nimi fizycznie.
Jesli chodzi o same zajecia to jesli robisz to przed ciaza to twoj organizm jest do tego wysilku przyzwyczajony i jesli ciaza bedzie niepowiklana to jak najbardziej mozesz dalej wykonywac swoja prace.
Dziekuje za fajna, normalna odpowiedz! :)
 
Do góry