reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prowadzenie zajęć tanecznych dla dzieci będąc ciąży?

Dziekuje za fajna, normalna odpowiedz! :)

Jasne. Zawsze sprawe tez mozesz omowic z lekarzem. W sensie jesli chodzi o wysilek fizyczny i twoje wszelkie obawy. W ciazy roznie bywa, raz sie czujesz dobrze, a raz gorzej. Dobrze rozejrzec sie za tym zastepstwem nawet orientacyjnie. Bedziesz miala spokojniejsza glowe.
 
reklama
Moja rada - nigdy więcej nie poruszaj tematu zwolnienia lekarskiego w ciąży na forum. O ile nie masz super zagrożonej ciąży, to zrobią z Ciebie naciągaczkę ;)
Co do pytania - jeżeli ciąża jest zdrowa, a Twój organizm jest przyzwyczajony do tego typu aktywności, to nie powinno Ci się nic stać. W ciąży boimy się najbardziej gorączki, przeziębienie do malucha nie dotrze. W drugiej ciąży byłam przeziębiona dwa razy i nic się nie stało, wszystko było dobrze. Powodzenia!
 
Moja rada - nigdy więcej nie poruszaj tematu zwolnienia lekarskiego w ciąży na forum. O ile nie masz super zagrożonej ciąży, to zrobią z Ciebie naciągaczkę ;)
Co do pytania - jeżeli ciąża jest zdrowa, a Twój organizm jest przyzwyczajony do tego typu aktywności, to nie powinno Ci się nic stać. W ciąży boimy się najbardziej gorączki, przeziębienie do malucha nie dotrze. W drugiej ciąży byłam przeziębiona dwa razy i nic się nie stało, wszystko było dobrze. Powodzenia!
Bardzo Ci dziekuje! Eh, gdyby te kobiety mialy tylko pojecie, ze na dzialalnosci zwolnienie to grosze to by tak nie gadaly. Niestety zauwazylam pod rowniez innymi postami, ze duzo tu nieszczesliwych kobiey, ktore wylewaja zolc na innych…
 
Do góry