reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prowokacja bmk

mama Natalki2017

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
261
mam pytanie do mam które robiły prowokacje bmk. Robię drugą próbę zmiany mleka. Robię to stopniowo wg zaleceń lekarza: np 5 miarek nutramigenu i 2 miarki wprowadzanego mm i tak po paru dniach zmiana 4 na 3 itd. Pierwsza próba była na mleku Bebilon ale ewidentnie córkę bolał po nim brzuch i to juz przy małych ilościach. Teraz pediatra zaproponował mleko Hipp combiotic. W zasadzie to już końcówka prowokacji tylko córka robi więcej bączków... Nie wiem czy to kwiestia tego mleka czy po prostu diety. Poza tym nie widac zeby brzuszek ją bolał czy był jakoś mocno wzdęty. Lekarz mówił ze moze potrzebowac czasu zeby przyzwyczaić się do trawienia laktozy której w nutramigenie nie ma. Jak to było u was przy zmianie mleka?
 
Do góry