reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Prywatne przedszkole - Śląsk?

Dołączył(a)
29 Wrzesień 2009
Postów
1
Miasto
Bytom
Witam,

Czy ktoś może polecić jakieś prywatne przedszkole na terenie Śląska?
Powiedzmy okolice Bytomia, Piekar Śląskich, Będzina, Czeladzi ?
Pozdrawiam
Kinga
 
reklama

myszor78

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2009
Postów
1 126
Witam, moja córka chodzi do przywatnego waldofskiego przedszkola w Siemianowicach Śląskich (www.przedszkole.madonet.pl). W tym roku otworzyli tutaj dodatkow jeszcze dwa prywatne : jedno na ul. Olimpijskiej - przedszkole Gumisiowe (angielski codziennie) a drugie na Bańgowie (Aniołek) - to ostatnie najbliżej Twoich zainteresowań.
 

myszor78

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2009
Postów
1 126
Oj sorki, niezgalądałam tu dawno.
My jesteśmy w mierę zadowololeni z tego przedszkola, ale jak to zwykle bywa, nie ma miejsc idealnych. Moim zdanie jest parę minusów: mało angielskiego, brak religii, przedszkole zamknięte całe wakacje i całe ferie, otwarte dopiero od 7.30. No i dość wysokie czesne, które z każdym rokiem idzie około 50 zł w górę...
 
reklama

myszor78

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2009
Postów
1 126
Aha, ale jak o nim myślisz, to już lekko za późno na zapis...bo tam raczej trzeba zapisywac malca ok. kikumiesięcznego. Jets jeszcze dodatkowy warunek, tez malo przyjemny - wymagakją, żeby dziecko chodziło wcześniej do mini-przedszkola, któe też kosztuje słono..
 
Do góry