reklama

Prywatne przedszkole - Śląsk?

Temat na forum 'Przedszkola' rozpoczęty przez Kinga19, 1 Październik 2009.

1. Kinga19

Kinga19 Początkująca w BB

Witam,

Czy ktoś może polecić jakieś prywatne przedszkole na terenie Śląska?
    Powiedzmy okolice Bytomia, Piekar Śląskich, Będzina, Czeladzi ?
    Pozdrawiam
    Kinga

2. myszor78

myszor78 Fanka BB :)

Witam, moja córka chodzi do przywatnego waldofskiego przedszkola w Siemianowicach Śląskich (www.przedszkole.madonet.pl). W tym roku otworzyli tutaj dodatkow jeszcze dwa prywatne : jedno na ul. Olimpijskiej - przedszkole Gumisiowe (angielski codziennie) a drugie na Bańgowie (Aniołek) - to ostatnie najbliżej Twoich zainteresowań.

3. reklama
  4. myszor78

Uff. ja płacę czesne 520 zł...w Gumisiowym czesne jest 500zł.. a są rewelacyjne obydwa.

5. kaja-21

kaja-21 Początkująca w BB

masz moze jakies namiwry na to prywatne przedszkole na Bańgowie?

6. efilo

efilo Gość

myszorku jak tu zajrzysz możesz skrobnąć słowo czy jesteś zadowolona?

7. myszor78

Oj sorki, niezgalądałam tu dawno.
    My jesteśmy w mierę zadowololeni z tego przedszkola, ale jak to zwykle bywa, nie ma miejsc idealnych. Moim zdanie jest parę minusów: mało angielskiego, brak religii, przedszkole zamknięte całe wakacje i całe ferie, otwarte dopiero od 7.30. No i dość wysokie czesne, które z każdym rokiem idzie około 50 zł w górę...

8. myszor78

Aha, ale jak o nim myślisz, to już lekko za późno na zapis...bo tam raczej trzeba zapisywac malca ok. kikumiesięcznego. Jets jeszcze dodatkowy warunek, tez malo przyjemny - wymagakją, żeby dziecko chodziło wcześniej do mini-przedszkola, któe też kosztuje słono..

9. basiaa123

basiaa123 Aktywna w BB

Jeśli chodzi o Śląsk to ja mogę polecić przedszkole Wesołe Siódemki :)

10. reklama

Poleć forum