reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Prywatne ubezp. medyczne

babeczki3

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Czy ktoś z Was korzysta? Czy warto płacić za taki pakiet np. w lux medzie?

reklama
Rozwiązania
0
Z pracy kiedyś miałam, kolejki do specjalistów krótsze niż na NFZ, ale to nie znaczy, że jakoś super nie wiadomo jak wybitnie tam jest. Nieraz do rodzinnego czekałamz tydzień-dwa, biurokracja jak wszędzie, jak na USG miałam iść piętro wyżej, to najpierw skierowanie od pani z piętra niżej, rejestrowanie piętro wyżej i czekanie :D potem z wynikami piętro niżej się zarejestrować. Także no jak wszędzie, ale większy dostęp do specjalistów niż na NFZ i przychodnia jakaś taka nowocześniejsza i bardziej czysta wizualnie.

Rozwiązania
0
Ja mam z pracy medicover i jestem b zadowolona, ale mam prawie za free (40zl na mc). w cenie usg 4d, badania bety, caly profil tarczycowy itd...

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Ja juz nigdy ciąży w LM prowadzic nie bede.. porażka.
Chyba ze ja mialam pecha

karolinne

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Widziałam opcję prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego i nawet zastanawiałam się nad możliwością wykupienia. Ale potem pomysłałam sobie,ze wcale tak często nie chodzę do tych lekarzy tak więc nie widziałam sensu... Jestem zdania,że o wiele lepiej zastanowić się nad dobrem dobrej przychodni na narodowy fundusz zdrowia, w której nie będzie problemu z zapisaniem się na wizytę. Link do: Jak wybrać przychodnię zdrowia? | i-medycyna.pl

Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry